www.sudzibas.lv RIMI Maza alga.

SIA RIMI Mols - Maza alga.

Данная статья имеет информативный характер для соискателей работы.

Это было в августе 2012 года. Не в коем случае не рекомендую искать работу в RIMI помощником повара на 5 человек по адресу КРАСТА 46 т.ц МOLS. Я там работал месяц на 5 поваров так на кухне надо было просто летать пулей и еще бычила руководительница ты плохо работаешь, 1 человек на 5 поваров, +гора посуды которую надо успеть помыть а она шла конвейером, + жарка и выпечка + каждый повар требовал нареж то и то, не реальная была работа для 1 человека и в конце концов за месяц сняли премию и заплатили 70 LS. Работа по 12 часов в день 11 часов работаешь за деньги +1 час ты обязан работать БЕСПЛАТНО в пользу магазина. Может уже сменилась их политика но не рекомендую там искать работу в магазине RIMI

Dainis 22.08.2018

Un pēc sešu gadu klusēšanas izdomājāt savu bēdu uzrakstīt? Ja tik pat ātri ''strādājāt'' tad pat 70 ls bija pārāk liela alga jums.

N nata6a 23.08.2018

Citiem ir jastrada. Ne jau visi var sedet uz pabalstiem ka Dainis!

Dainis 24.08.2018

Nekad neesmu ''sēdējis'' uz pabalstiem, neuztraucies par mani :)

J Jānis 22.08.2018

Manuprāt, cilvēkam, kurš neprot valsts valodu, pat 20 eur alga būtu par daudz.

N nata6a 23.08.2018

Nu tad Janis, varbut iesi uz Rimi stradat? Tevprat algu maksa par valsts valodu vai par stradasanu?

N nata6a 23.08.2018

Vienigais kurš ir mainijies, tad algus tagad tur maksa euro:) Stundas nem nost un darbi tas pasi un pieliek vel klat. Viena pardeveja pa vairakam vitinam pat gadijumi, kad uz toletu nevar aizskriet. Pa brivdienam rindas uz kasem pa pustundu jastav.