SIA RIMI LATVIA GALERIJA CENTRS - EVERITA

17.februārī biju iegājis Vecrīgā Galerija Centrs RIMI iepirkties. Domāju ieskriešu uz 5 minūtēm pēc ūdeņa. Bet nekā. Man priekšā bija tikai 3 cilvēki. Viņiem nemaz nebija daudz pirkumu, tādi pustukši groziņi. Man taču nācās gaidīt rindā veselas 15 minūtes. Jo pārdevēja/kasiere Everita tā viņu laikam sauca to visu spieda kases aprātā ļoti ilgi. Beigās tās vēl baigi ilgi, aiskrēju uz kasi, kur ir " ātrā kase " 5 pirkumiem. Jo man vēl bija jāstāv rindā. Viņa klientus ne sveicināja neko, ne summu nosauca, ne RIMI karti uzprasīja. Tur tanī dienā daudz kases strādāja, ne pie vienas nebija rindas. Pie viņas tieši bija rindas. Beigās jau es arī saprotu, kad uz veikalu ir jāiet pustundu ātrāk pat dēļ nieka 1 minerālūdens pudeles.

R

A Aigars1974 02.03.2015

Raimond Labdien!Jums neienaca prata, ka si kasiere acimredzot macas?Vajadzetu iemacities kadu lielaku cienu izradit, pret smago un mazapmaksato amatu!Nokaunies un sturi ieksa..

R Raimonds23 03.03.2015

Bet man liekas, ka viņa jau vienreiz lēni strādāja. TIk nepateikšu, kad tas bija. Ir gadījušies leņi kasieri, bet tie pēc kāda liaka jau normāli strāda. Neprasu jau baigo ātrumu.

R Raimonds23 03.03.2015

Bet man liekas, ka viņa jau vienreiz lēni strādāja. Tik nepateikšu, kad tas bija. Ir gadījušies leņi kasieri, bet tie pēc kāda liaka jau normāli strāda. Neprasu jau baigo ātrumu.

G ggggggggg 03.03.2015

Raimondam pēc 12 dienām tikai ienāca prātā doma, ka jāpasūdzas par kasieri. Varbūt vēl pēc 12 dienām ienāks prātā, ka pārdevēja, iespējams, pirmo dienu pie kases stradāja :)

R Raimonds23 03.03.2015

Nebija piekļuves datoram 17.februārī.

A Aigars1974 05.03.2015

Raimond busim jauki pret kasierisiem kuri mus apkalpo, naksim pie tiem ar smaidu, un vini noteikti mums smaidis pretim!Vairak pozitivu emociju, mazak zults..

Raimond, nesaprotu, kāpēc vajadzēja meklēt kasi pie kuras ir rinda? Stulbums jeb piekasīšanās tieši šai kasierei? Šķiet, ka šajā gadījumā Raimondam ir kādas personīgas antipātijas pret Everitu.

R Raimonds23 05.03.2015

Nu nebija tur rindas. Tikai daži pircēji priekšā.