www.sudzibas.lv RIMI Плохое обслуживание

RIMI. ZOOM - Плохое обслуживание

В 20,30 19 ноября зашел в Rimi Zoom надо было купить фарш. Продавца не было за прилавком примерно семь восемь минут. Зашел за прилавок в подсобное помещение, там так же никого не было. Через некоторое время со стороны колбасного отдела появилась продавщица. На мою просьбу смолоть фарш ответила отказом объяснив, что фарш они делают только до 17,00 часов. !? На бейджике значилось имя Кристина. Посещение магазина было испорчено.

Fa

Ai Aivars Čivčišs 23.09.2019
Pārsālīts produkts

Lēni sutīnātas ribiņas ar viskija garšu izlietot līdz08.11.2019 / 413204801L/411850/17.09.2019/HFP17/11:30
Pilnīgi nelietojams produkts, kaut gan ne pirmo reizi pērku tieši šo izstrādājumu!

Fa falcon 19.11.2019

RIMI

Bk BK 20.11.2019

Kas tev vispār ļāva, iet aiz vitrīnas?

Fa falcon 22.11.2019

Ievadiet aNevis tev, bet jumstbildes tekstu

Džozefīne 20.11.2019

Kas tā par visatļautību? Pircēji jau sāk līst, kur nedrīkst. Samal mājās pats savu gaļu.

Tu Turkey901 20.11.2019

Kamēr pārdevēja nesapsihojas un Jūs pašu nesamaļ, ar visu hronometru, kurā laiku uzņēmāt!

Fa falcon 22.11.2019

Ievadiet aSavas Tiesības zināt vajag. Tas veikals man, nevis es viņiemtbildes tekstu