Rimi - Vīns

Sodien pl. 21.35 apmekleeju galerijas centrs Rimi, ieliku grozaa viina pudeli un veel so to, pie kases gara rinda, neko sliktu nedomaajot staajos galaa. Kad pienaaca mana kaarta pl. jau bija 22.01, kasiere ar ziimiigu zestu manu viina pudeli atliek malaa!!! No visaam kaseem puse tik straadaa!!! SKY taa nenotiek!!!

R

H Hrjusha 12.12.2008

Neteikšu kurā veikalā tas ir, bet tajā veikalā vienā kasē uzstādīts nepareiz pulkstenis.. pa 30 min atpaliek. Un tā kase ir speciāli tiem, kas pēc 22.00 iegādājās alkoholu. :) Lūk tā ir jārūpējās par klientiem.

P Pircējusargātājs 12.12.2008

Man šāda pati problēma bija Rimi veikalā Saldū! Kad uzrakstīju`pretenziju, viņi atvainojās un paziņoja, ka datorsistēmas pulkstenis bijis par 6 minūtēm priekšā!
Bet man no tā kāds labums?
Vakaru viņi man toreiz sabojāja!

: :/ 28.11.2009

un vel RIMI vini, kuri ir pec akcijas ir SKAAABI!!! Un ja jus velaties atpakalj naudu, tad jums jaiet ar pudeli kura vel ir vins, lai vinji veic ekspertizi un atgriezis jums naudu!!!

R raiss 21.09.2010

vajag iet bez 5 min. desmitos iepirkt šmigu un, kad nepaspēj, tad skriet un sūdzēties.

R rita 14.11.2010

pilniigi piekriitu, ka RIMI pa zhiznji nav paardeveejas...kases ciet, vakaraa tik divas straadaa...un veel tik leeni, taa kaa uz mirshanu...:( pat, ja taa nav paardeveeju vaina, jautaajums par neeertiibaam taapat paliek aktuaals...