www.sudzibas.lv RIMI Ļoti nelaipna attieksme, nepamatotas apsūdzïbas no apsarga puses

RIMI vienības gatvē - Ļoti nelaipna attieksme, nepamatotas apsūdzïbas no apsarga puses

Apsargs izturās ar necieņu, nelaipni runā ar apmeklētājiem. Izvirza nepamatotu apsūdzību pret veikala klientu. Pārkāpj cilvēka tiesības uz privātumu un sava viedokļa izteikšanu.
Klients neko nepārkāpa un uzvedās mierīgi, piekāpjoties apsargam. Bet apsargs nenomierinājās un turpināja ar tādu attieksmi izturēties pret klientiem, viņu starpā arī pret jaunu sievieti.

Bet ko tā sieviete beigu beigās bija nozagusi?

Vai jūs tikai dzirdējāt daļu, kur sievieta uz viņiem bļaustījās, bet apsardze mēģināja viņu aizturēt līdz policijas ierašanās?

M Marta Sorokina 06.04.2018

Neviens neko nebija nozadzis. Situācijā iesaistītie cilvēki nebija lietojuši alkoholu. Nebļaustījās un uzvedās kā visi veikala klienti. Loğiska pamata šādai attieksmei no apsarga puses nebija. Klienti nav vainīgi, ka apsargam nav noskaņojuma.
Šie "upuri" nebļāva un runāja pieklājīgi.
Kabatas apsargs pārbaudīja, kaut gan nekas nebija noskanējis.. un neviens nebrīnijās, kad apsargs neko, pircējam nepiederošu, neatrada svešās kabatās.

Sigita Bronze 03.04.2018

Apsargi nemetas krāgā bez iemesla.
Ja no viņa nestu ar alkoholu, varētu pašu aizturēt un izsaukt policiju - neticu sūdzības autorei, ka bez iemesla vienkārši apsargs piesējās.

M Marta Sorokina 06.04.2018

Katrs cilvēks rīkojās dažādās situācijās pa savam. Par alkoholu nebija ne vārda sūdzībā. Agresijas līmenis var būt atkarīgs ne tikai no alkohola.
Kāds tad bija manas sūdzības motīvs?
Nezinot situāciju mani apsūdz melos.
Un kāda jēga vispār no šādas vietnes, ja sūdzībām pat netic..