www.sudzibas.lv RIMI Verdzinashana par maazu algu

Rimi - Verdzinashana par maazu algu

Tas aarprats sheit Rimi Spice straadat tadu smagu darbu ar TAADU par nozeelojamu algu, jacile smagas kastes katru reizi japaspej izkramet visas preces, ka kipa atbriivotu noliktavu no neizkrammetaam preceem, laicigi no rita jabut visam izkraameetam, dzenaa mani ka suni, mugura jou sap visu laiku, plus jatere nauda zalem, prieknieces attieksme un tik nozelojama nekauniga , vel aizrada kape slikti stradaju, kapec laicigi nav izkraaeta prece, kape slimoju ... pretiigi seit stradat.. alga nozeelojama, knapi paarsniedz MINIMAALO 200 LATUS, man jamaksa iire 80 lati, plus komunaalie 30 laii vasara, plus 50 lati ziemaa, vel japaeedina beerns, man pashai pietiek ko paest, lai nebutu badaa un jamaksa par bernudarzu, no shem nozelojamies 200 latiem nekas nepaaliek pari, plus katru reizi jaaiznemas visulaiku, lai saviktu galus.
vel man vaaditaja piedavaja piestradat kulinarijas nodala. Aiz labes gribas pieritu tur stradat, bet tur vel izradas vistrakaakais darbs, kads vien var buut!!! Klienti ir tik riebiigi, nepacitiigi, piekasaas par katre siikumu, kapec par maz, kapec pa daudz eedinens izlikts traucinaa. Jau peec 1 dienas kaajas nejutiigas pec garas dienas staaveeshana, nezeeliigi sap un mugura sap vairak (tas taapeec, ka katru reizi jaanoliecas, lai panemtu eedienu aiz letes un jaieliek traucina) Man paliek zheel meitenes kas straada aiz letes, visu laikku mocaas ar veselibas problememam vadiiba domas, ka darbinieki simulee, tape iet projom
Tad stie stulbie Rimi priekhsnieki briinaas, kape darbinieki iet projom no darba... Tads Rimi SPICES SKOPUMS TIK NEKAUNIiGS NEEZHEELIIGS pret cilveekiem, kkuru straadaa suuri gruuto darbu. Cenas celas, reekini celas, bet alga necel, kaa tie Rimi var but tik skopi pret darbinieku, saak 21.gadsimta VERDZINAASHANU, lai sie RIMI SPICES VADIBAS riebeklji varetu pelniit LIELO PELNJU UN EKONOMET leeta darbaspeeka, Visa Rimi vadiba SKOPA (augstaaka ofisa un zemaakka liimena), ari mana priekniece taada pati ka visi paarejie pardosanas vadiitaji visos liimenos visas nodalas un ofisas ir tadi skopulji par algu celshanu, neekaada iejuutibas, paaraak aiznemta ar darbinieku mekleeshanu... ka samekleet jaunu leeto daarbaspeku, lai atkal vergo pa mazo algu.
Neiesku straadaa Rimi SPICE pat neviena kaase un nodalja, jo visur truukst darbinieku, darbinieki beeg, jo tur izverdzinas, izvaardzinas ka bezspeeciigu suni ar visem izrietoshajaam veseliibas probleemaam!!!!!!!!!!!!!!!!

P pops 29.08.2013

vispirms vainigs valdis dombrovskis, ja vinsh valdis talak, tada nabadziba bus visu laiku, jo shitais kamitis nedoma par cilvekiem, bet tikai par savu karjeru, ka tikt europarlamenta .

A Alexa 29.08.2013

Pilnigi piekrītu, Popsam, skopuļi sež saimā nekur Eiropas valstis nav tadu ubagu minimala alga.

е Екатерина 29.08.2013

Es saprotu ka mazas algas, bet jus zinajat cik par jusu darbu maksas, ja nepatik tad vajag aiziet un meklet citu darbu

P pops 30.08.2013

Ekaterina, bet kas bus, ja neviens nestradas par tadu algu ? Veikali ciet, slimnicas ciet u.t.t...