www.sudzibas.lv RIMI Vecs ēdiens

AtrisinātaRimi - Vecs ēdiens

Nopirku jaunajā Valmieras Hyper-Rimi viņu pašu gatavotos vistu spārniņus, jau smuki sapakoti trauciņos. Pirmās reizes bija ļoti garšīgi. Pēdējā gan nepaveicās, labi saindējos, garša arī bija 50/50 nesaprotama. Pēc tam skatos, ka vakardien, kaut kad 9: 00 no rīta iepakoti, tas nozīmē, ka tie vistas spārniņi vitrīnā nostāvēja vismaz 30 h. Salātus varbūt var tik ilgi stāvēt, bet ne jau gaļa. Kāpēc par vecu produkciju ir jāmaksā tikpat daudz kā par svaigu? Kāpēc preces nevar nocenot, kā to dara maxima un citi veikali.

17.02.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Joe Rogans👽 20.02.2020

(☞ ಠ_ಠ)☞

RAMONA👀 17.02.2020

Ja būtu nocenots, tad varētu stāvēt 30h? Garša nebūtu 50/50?

Joe Rogans👽 17.02.2020

Nepiekrītu tev. Tāpēc jau noceno, lai tājā pašā dienā var visu izpārdot. Nākamajā dienā atkal svaigas pagatavot.

M Mego izmeklētājs 17.02.2020

Ja vakar 9 iepakots tad tagad sanāk 25 stundas no kurienes tad 30?

latvietis7 17.02.2020

Pati tu veca, es piemeram edu vakardienas nocenotu vistas fileju vel pec 2 dienam un nekada vaina tev!

"labi saindējos, garša arī bija 50/50 nesaprotama."
"Kāpēc par vecu produkciju ir jāmaksā tikpat daudz kā par svaigu? Kāpēc preces nevar nocenot" - tiešām preces vajag nocenot, lai daži dīvainīši nesaindētos. Izteikts smadzeņu bojājums saindēšanās rezultātā!