www.sudzibas.lv RIMI slikts serviss,nelaipna rupja attieksme

RIMI Vecmilgravis - slikts serviss,nelaipna rupja attieksme

Ša gada 11. Oktobri pulksten 15.30. Ejot ara no veikala Rimi Vecmīlgrāvis Rīga augusta dombrovska iela 23, man klat pieskreja veikala rimi apsargs-Igors Karakulko un palūdza, lai es apstājos, lai varētu mani pārbaudiet, jo esot iepīkstējušies vartinji. Visu cilvēku priekša man nācas likt visu ara no savas mugursomas un rādit savas kabatas. Noskaidrojas, ka iepikstējušies bija kada cita veikala nopirktie apavi. Konstatējis, ka no veikala rimi neko slepene iznest ara, tā teikt, nozagt-es meginājis neesmu, veikala apsargs pateica, ka es varot iet. Uz manu jautājumu vai pēc visa viņam tagad nebūtu jāatvainojas mana priekša, ka to dara katra rimi veikala šadas situācijas veikalu apsardzes darbinieki-viņš atbildēja, ka viņam neesot jāatvainojas neadekvātu cilvēku priekša, kuri klaigā pa veikalu un neadekvāti uzvedas. Ja par neadekvātu uzvedību un klaigāšanu var nosaukt runāšanu skaļa balsi, tas neatcelj veikala apsarga pienākumu izteikt atvainošanos mana priekša-par sagādātajam neertībam. Uz ko es izteicu, ka tāda gadījuma man nāksies griezties ar sūdzību veikala rimi administrācija, uz ko viņš man atbildēja, ka es varot rakstit, kur gribot-viņš šeit ka strādājis, tā ari strādāšot. Vēlos atgadinat ka tāda situācija šajā konkretāja rimi bijusi jau nevienu vien reizi. Uzskatu, ka tādiem cilvēkiem nedrikst stradat saskarsme ar cilvēkiem, kur pret cilvēkiem jāizturas, ka pret cilvēkiem, nevis ka pret lopiem un korekti jāpilda savi pienākumi attiecīgi ieņemamai darba vietai. Nekas neiespējamais netiek prasits-vienkarša maza dežurējoša frazite-~atvainojamies pr sagādātajam neertībam~un cilvēciska attieksme.

Izskatās, ka kādam šeit ir piemetusies dziļa smadzeņu krīze. Par ko apsargam būtu jāatvainojas?! Par to, ka viņš dara savu darbu? Tavā somā atrodas, iespējams, zagta prece, viņa pienākums ir nevis atvainoties, bet pārbaudīt! Es pieļauju, ka Viktors Kuce-n-Ko, visticamāk nekur nav lidojis, jo lidostās, izejot drošības pārbaudi arī neviens neatvainojas. Ārstējies!