www.sudzibas.lv RIMI Nedod cigaretes.

Rimi Vecmīlgrāvī. - Nedod cigaretes.

Zinu, ka esmu nikotīnatkarīgs cilvēciņš, bet esmu pieaudzis cilvēks un pati atbildu par savu veselību.Vai tagad kautkāda jauna kārtība?Man pie kases, ja gribu nopirkt cigaretes, tagad jāpazemojas un jālūdz, atveriet to skapīti augšā?Es saprotu, nevar pieļaut, lai cigaretes pērk skolēni, nu labi, bet nevar to visu kautkādā savādākā veidā ierobežot?
Vakar pirku cigaretes, skapīts bij vaļā, kā ņēmu paciņu, tā kasiere man gandrīz roku ievēra.Ja godīgi, es apjuku...

J

A aero 22.09.2008

Es vispār nesaprotu kāpēc taisa tos skapīšus ciet, kāds stulbums..

G gurkjis 23.09.2008

Smeekeetaajiem ir jaaarsteejaas nevis jaapeerk cigaretes un jaapiesaarno gaiss!

P predo 23.09.2008

Un auto izpūtēji nepiesārņo gaisu?

M murka 25.09.2008

Ja slishala eto dlja togo, 4tobi nekotorie ne nabirali ku4u sigaret i neraspla4ivajasj uhodili (takie slu4ai u nih bili).

B burundux 14.10.2008

piekritu Murka, tas ir tapes lai nepaker cigaretes un neizmetas pa durvim ar pus bloku, diemzhel, bet del tadiem idiniem ka zagli mums ir jaciesh neertibas...

K Krotow 04.11.2008

Nepīpēt vienalga būs lētāk ;)

L Lasens 08.07.2009

Tiesi taa, tas ir tikai tadelj, lai nezagtu! Juus domajat, ka taam kasiereem ir viegli katram otrajam veert valjaa to "nikotiina skapiiti"...?

H harijs 08.07.2009

Kāda laime ka nesmēķēju, nemaz neievēroju ka tur augšā kaut kas ir.

. ....kl 08.07.2009

Tos skapīšus taisa ciet, tāpēc, ka zog cigaretes.

E Endija 08.07.2009

Vai kāds ir informēts, kāpēc Rimi nevar vairs nopirkt Slim mentola cigaretes.Ir zilās, dzeltenās, bet nav zaļo mentola?

R RAIMONDS 18.05.2011

Uzmanību ..." Rimi " Vecmīlgrāvī...kasiere Tatjana...nepareizi nosver produktus, pirku šodien Latvijas tomātus - uz čeka ir 0, 855 kg, bet kad nosvēru uz saviem svariem mājās ...īstais svars tomātiem izrādījās -0, 620 kg.

č čuska1967 13.01.2016

Tad svarus normālus vajag nopirkt, un kasieri paši nesver - to dara automātiski svari, kas atrodas uz kases, nevajag domāt ka viņi apčakarēt vēlās, viņiem no tā nav nekāda labuma.

č čuska1967 13.01.2016

Paskaidrošu priekš neapdāvinātajiem - cigaretes zog - nav jābrīnās ka skapīšus ver ciet, un rokas ar vajag skatīties kur bāzt - un mēle nenokritīs ja lieku reizi palūgsi atvērt to skapīti, vai varbūt kasierim vel paciņu atvērt, cigareti mutē ielikt, un aizdedzināt?