www.sudzibas.lv RIMI Veci saldumi

Rimi - Veci saldumi

Šodien pērkot sveramās konfektes veikalā Rimi (Vecrīgā, galerijā centrs) , arī konfektēm "lācītis ķepainītis" bija pelējuma garša un visas paņemtās konfektes ("Lācītis Ķepainītis", "Magone", "Serenāde", "Vāverīte") bija vecas, pilnībā baltas un negaršīgas.

Kā drīkst pārdot vecu preci un krāpt pircējus?
Vairs nepirkšu saldumu ražotāja "laima" saldumus un neiesaku to darīt arī citiem pircējiem, kvalitāte ir stipri kritusies.

05.03.2020

P

T Turkey901 05.03.2020

Baltumam nav nekāda sakara ar sabojāšanos, tur bija kkad skaidrojums par dabiskiem procesiem kakao - konfektes ir gardas un uzturā lietojamas!

ž Žanna Stoļarova 05.03.2020

Galigi kuku, viņas nav ar pelējumu, bet temperatūras izmaiņas dēļ kļuva baltas. Tak ielec ledusskapi un atkal kļūs tumšas.

N Noboby 06.03.2020

Baltais prieciņš ir kakao sviests kad izdalās kad notiek lielākas temperatūru maiņas. Puveklis var izveidoties tikai no ārpuses un ja Tu to nepamanīji pirms apēdi konfekti tad varbūt acu ārstu vajag

T taisnibascinitajs2 06.03.2020

Skatos Laimas veikalam arī sūdzību par to pašu pirms tam uzrakstījāt. Varbūt Jums mutē ir pelējums iemeties, ja 2 veikalos pēc kārtas saldumi pēc pelējuma garšo.