www.sudzibas.lv RIMI veca zivs fileja

Rimi - veca zivs fileja

25.03. Rimi veikalā Galerijā Centrs nopirku zivi-heka fileju, kas stāvēja siltumvitrīnā, vienu gabaliņu pusdienām. Derīguma termiņš - tā pati diena. Aromāts man likās tāds dikti spēcīgs, bet nedomāju, ka zivs ir veca. Kļūdījos. Vemšana, nenormālas galvassāpes. Esmu pilnīgi droša, ka tas ir no zivs, jo neko citu specifisku todien vispār neēdu. Bēdīgi.

X xxx 28.03.2008

es domaju, ka tik liels viekals kadu reizi ver kjudities, jo kljudities ir tachu cilvecigi

L Lote 31.03.2008

Mēs visi kļūdāmies, bet veikalā ir jābūt sistēmai, kas tādas kļūdas nepieļauj, jo tas pakļauj riskam cilvēka veselību.

M Māris 12.12.2008

Nepiekrītu, ka šajā gadījumā kļūdīties ir cilvēcīgi. Strādāju uz liela tankkuģa par stūrmani. Viena mana kļūda var maksāt vairāku tūkstošu cilveku dzīvību(ja saskrienos ar pasažieru kuģi) vai piem. Baltijas jūras katastrofu, kuras sekas būs jūtamas 200-300 gadus. Par tādu vienu kļūdu kapteiņus un vecākos palīgus liek cietumā. Vai tāpēc, ka no veikalā pirktas pārtikas saindējas mazāks skaits cilveku atbildība mazinās???? Cilvēka veselība ir cietusi un viņa darbaspējas tā pat un kāds saka: kļūdīties ir cilvēcigi!. Kļūdies kur gribi, bet ne tur, kur no tevis ir atkarīga citu cilvēku labklājība. Attaisnojumu nav, jo citādi mēs vienmēr varēsim attaisnot(vai nu tā ir vai nav patiesība) salātu mazgāšanu ar atrunu, ka "tik grūti jau tagad visiem iet un nemetīs jau produktus ārā". Tā nevar visu attaisnot.

D Dzelzceļnieks 12.12.2008

Nepiekrītu, ka kļūdīties ir cilvēcīgi!
Es piemēram savā darbā nedrīkstu kļūdīties, jo mana kļūda var paņemt simtiem cilvēku dzīvības! Uzskatu, ka veikalā arī jābūt sistēmai, kas nepieļauj šādas kļūdas!
Pie musm saka tā: "Mašīnists var izlabot jebkura dzelzceļnieka kļūdu, bet mašīnista kļūdu var izlabot tikai atjaunotājvilciens."

J Juris 12.12.2008

kur ir vemekli?