www.sudzibas.lv RIMI Autostāvvieta

RIMI Valdemāra ielā - Autostāvvieta

Uzmanieties ar sava transporta novietošanu RIMI stāvlaukumā Valdemāra ielā! Tur ir jāizņem kaut kāds mistisks taloniņš un tas jānovieto aiz auto priekšējā stikla.
Ja tāds nebūs- saņemsiet soda kvīti uz priekšējā stikla!
Turklāt attiecīgās ceļa zīmes tur nav izvietotas un tās, kas ir neatbilst LVS par ceļazīmēm un ceļa apzīmējumiem!
Tapēc es turpmāk uz to bodi vairs nebraukšu un neiesaku to darīt arī citiem!

J

Komentāri (14)

V vtv 04.08.2008

Jau vairāk ka pusgadu ir jāņēm tas taloniņš...

Z zeme 05.08.2008

Ja tu esi akls un neredzi zīmes, pie tā neviens nav vainīgs.Man kā klientam, šī talonu sistēma patīk, jo piebraucot pie veikala ir kur nolikt mašīnu.Savādāk apkārtējie ofisi saliek, no rīta savas mašīnas un vēlāk tur nav kur noparkoties.

I ieva 10.08.2008

vairak ka pus gadu

L ladygaga 30.12.2008

Es ieteiktu braukt un viss..jo tu panem talonu uz noliec aiz loga...!tad nevajag braukt ja ir slinkums panemt talonu..!un tad nebus soda kvitis.!!!

L ledygaga 30.12.2008

Piekritu es (Zemei)...!JO JA CILVEKS IR AKLS NU TAD CITS NEKAS NEATLIEK...!

L ledygaga 30.12.2008

Piekritu zemei..!tas ko saka akls cilveks nu tad luzdu pats vainigs...!:)

P pončik 14.01.2009

juri, tu esi stulbs :D

Tur tik un tā vajag 100 vietās izlikt uzrakstus, ka ir jāpaņem taloniņš, citādi Europarkam viss bizness ir uz sodīšanu, un viņi pēc būtības ir P**ari.
Iesaku apmklēt citus lielveikalus un citas autostāvvietas, kur viss ir bez krāpšanas un čakarēšanas.

S Sandija 26.01.2009

Liels uzraksts ir ne tikai pie iebraukšanas stāvvietā, kur to augstuma dēļ tiešām var neredzēt, bet arī pie veikala ieejas uz durvīm! Grūti nepamanīt...

E eto 26.01.2009

Ja grūti paņemt taloniņu nebrauc. Citiem būs mazākas rindas pie kasēm un vairāk vietas kur atstāt savus auto un mazāk neapmierinātu seju. Uzskatu, ka sistēmas ir IDEĀLA...

E es 09.12.2010

ari es piebraucu un sanemu sodu. veids ka tiek pazinots par notiekumiem - bez maksas lieliem burtiem un kaut kadi sodi maziem burtiem. sito dumjo pazinojumu neredzeju ne es, ne blakussedetajs. pirma stavvieta kura esmu sanemis sodu, un ta nav normala prakse. un tas ka varu vieniem dokumentali pieradit (iznemu kviti, kad atnacu) cikos es atnacu EuroPark neinterese, galvenais piemerot sodu par 30 min. Japelna tacu uz sodiem. Es nebiju vienigais, kuram bija piekabinata soda nauda. tadi bija daudzi, kas atnaca un blenza stulbaja soda kviti un nesaprata kapec ?
Es pilnigi varu piekrist autoram. Ari es visu aprakstiju PTAC, bet viniem viss liekas ok.
Un kur tad ir tas ok, ja cilvēkiem netiek pienacigi izskaidroti notiekumi, liels daudzums saņem sodus, turklat maldinošas zimes, svarigaka informacija maziem burtiem, sudzibas neizskata pec butibas, privātā stavvieta pilna ar valsts ceļa zīmēm.

APZINāTA SLAUKšANA.

T tups un vel tupuks 14.12.2010

Labdien, es esmu tups un vēl tupāks. Vienmēr iegriežos Rimikā. Un vienmēr ņemu biļetīti priekš auto no tā automāta, kas visiem saredzams. Blakus dzīvoju, tāpēc saprotu, ka sistēma izveidota, lai citi tupie un vēl tupākie, kas apkārt strādā ļaunprātōgi neizmantotu a/m stāvvietu un nepiepildītu to ar savu mashinu. Tā lūk.

, ,,,,, 14.12.2010

:D

X x-is 16.05.2011

Ņemiet vērā, ka līdz ar taloniņu jūs noslēdzat civiltiesisku līgumu (Europark izpratnē). Tā ka tas nav tikai talonņa paņemšanas vai nepaņemšanas jautājums.

Gribētu redzēt to gudrīšu sejas izteiksmes, kuri acīgi paņēma taloniņu, bet noteikumus neizlasīja, bet tur rakstīts, ka līdz ar šo darījumu jūs piekrītat, ka maksāsiet katru mēnesi 8Ls.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes