www.sudzibas.lv RIMI RIMI Vadības attieksme

RIMI Vadības attieksme - RIMI Vadības attieksme

Tikko pārrados no iemīļotā hipermārketa RIMI, Atrium AZUR, Rencēnu ielā, un, diemžēl, šī noteikti bija pēdējā reizie, kad apmeklēju RIMI kā tādu iepirkumu vietu.
Tātad hipermārketā RIMI šodien viesojas vadība - kundze, kas kontrolē veikalu darbību kopumā. Visi darbinieki šajā brīdī uzvedās neticami pieklājīgi, ļoti daudzas kases darbojās un vispār viss man ļoti patika, līdz brīdim, kad šī kundze pie kases veltīja pāris skarbus vārdus arī man. Kādēļ?? Tādēļ, ka mans 1,5 gadus jaunais bēbītis bija iepirkšanās laikā paņēmis rokās un ņurcīja lellīti, kuru mēs nenopirkām, bet atstājām veikalā. Pārmetums - jāpērk šī lellīte, jo mans bērns to bāza mutē, un kas tagad būs, ka citas mammas ņems šo lellīti!! Gribētu gan zināt, cik mammas un bērni jau iepriekš bija čamdījuši šo lellīti.?! Nu, tas man nešķita korekti, jo, ja pārdodamās preces nav paredzētas aiztikšanai, t.sk. arī ņurcīšanai un tmldz.darbībām, tad šīs preces atbilstoši ir jāsakārto, jāiepako. Lellīti bērns nedz sabojāja, nedz sasmērēja. Mēs nopirkām citu rotaļlietu, kopumā veicot pirkumu 40LVL apmērā, kā daram to ik dienā, tādejādi radot pienācīgu apgrozījumu šim hipermārketu tīklam, bet tiešām turpmāk šis veikals netiks vairs apmeklēts no manas un manas ģimenes, draugu, kolēģu loka. Iesim uz veikalu, kur patērētājs tomēr ir vērtība, neatkarīgi vai viņš ir ar bērnu,kurš čamda mantas, ēd konfektes un tmldz.
Kundzes vārdu neminēšu.

K

E Edzha Egliits 15.11.2013

Diezgan absurda sūdzība. Jūs zinājāt, ka cilvēka mutē ir vairāk baktēriju nekā, piedodiet, anālajā atverē?
Diez vai Jūs pati gribētu pirkt savam bērnam rotaļlietu, ko ir sūkājusi cita persona.

D Dailis Bezvārdis 15.11.2013

he, tagad dēļ šitās čammas pat viņas radi un kolēģi neies uz RIMI ! Paskat, kādi draudi ! Pareizi darīsiet, sabraukuši pāķi Rīgā, nav ko jums pa smalkiem veikaliem staigāt, ejiet uz Maksimu, tur jūs saprotamā valodā naj... pasūtīs !

S signjuks 15.11.2013

Kāpēc tad nedevi bērnam spēlēties ar to mantu, ko taisījies pirkt???? Un kāda cita mamma nopirks bērnam mantu, ko cits ir mutē bāzis, tās ir šausmas. Pareizi vadītāja daīrja, tikai vajadzēja piespiests to mantu arī nopirkt, ja jau reiz viņa tika lietota.

Nandia 15.11.2013

Krista - atvaino, bet manuprāt sūdzēties par šādu aizrādījumu nu gan ir lieki. Šeit varētu sūdzēties par tevi pašu kā mammu un cilvēku.
1. Tev kā māmiņai gan vajadzētu vairāk skatīties, ko bērns ņem un bāž mutē. Un ja nu tas ir noticis, tad atņemt to svešķermeni un neļaut tālāk to žīžļāt. Tas iepriekš varēja mētāties zemē. To varēja kāds cits bērns, nedod Dievs, slims vēl - turējis mutē. Un vispār, ja prece nav iepakojumā, tad to varbūt apgramstījuši 100 cilvēku un noteikti kāds, kurš pēc tualetes nav mazgājis rokas.
2. Tu uzskati, ka vari preci pa rokām izspaidīt, noprovēt un pēc tam to pie kases tā vienkārši atstāt?!?! Nu kur tu pasaulē ko tādu esi redzējusi?!? Tu gribi teikt, ka mēs katrs varam ieiet veikalā nogaršot konču pirms iegādes, paņemt bērnu spēļmantu iedot bērnam, lai spēlejas kamēr tu iepērcies un pēc tam mierīgi mantu atlikt plauktā?!? Nu skaisti, bet tad padomā kā būtu, ja pērkot gaļu tev iedod gabalu, kuru bakstījis, iespējams laizījis cits pircējs un beigās atteicies no tās. Cepumpaka atvērta un ar iegrauztu cepumu. Maize, kurā sabakstīti pirkstu caurumi, jo citi mēģinājuši pārbaudīt tās mīkstumu utt.
3. Ir pilnīgi vienalga, atstāj tu 40ls vai 400ls, tu maksā par s3v nepieciešamajiem produktiem un ja jau tavs mazulis ir paķēris un apsūkājis lelli, ņem un atbildi par sava bērna izdarībām to nopērkot. Jo savādāk sanāk, ja nākamreiz nemanīsi, ka bērns paķēris šokolādi, sasūkājis to - a tu pie kases atņemsi un nometīsi plauktā ar vārdiem : ' mēs to negribam ņemt, mēs paņēmām citu šokolādi ' - tad visiem ir jāsmaida un jāucina jūs, bet to nabaga palietoto šokolādi jāpārdod citiem?!?!?

Z zara-tiki 15.11.2013

Piekritu Nandia. Pilniigi pareizi.

R Redz kā! 15.11.2013

Es arī izstāstīšu vienu gadījumu iz dzīves novērotu veikalā, kurā apgrozās turīgi ļaudis. Augļu nodaļā ienāca māmiņa ar bērnu. Kamēr māmiņa savā nodabā ''skaita vārnas'' un neredz, ko dara bērns, tikmēr bērns skraidelē gar plauktiem un intereses pēc iekožas te tomātā, te bumbierā, te ābolā. Bet, kad piedāvāja māmiņai šo sakosto preci iegādāties, tad atbilde bija noraidoša-NEVAJAG LIKT TĀ, LAI BĒRNS VAR AIZSNIEGT!

G13 15.11.2013

Bezatbildīgā Krista. Varbūt rindā stāvēja arī kāds onkulītis pedofils ar izbāztu krāniņu? Ja nu tavs bērns nemanot pieķertos šim krāniņam?

V vidzemnieks 15.11.2013

...jāsaka nu makten jautrs savārstijums...īpaši uzjautrināja tā vieta kur savam bērnam tika apzināti ļauts gramstīt to lelli, bet pēcāk savam attaisnojumam iedrukāts, ka gan jau tak iepriekš to ir apgramstijuši desmitiem vai pat simtiem bērnu...tai skaitā potenciālie visādu infekciju un vīrusu nēsātāji.

S smīkņa 15.11.2013

Kristai aizšūt p*žu, sīko nošpricēt!

A Anonīms 16.11.2013

Lieliska ziņa!

Es tagad iešu tikai uz AZUR RIMI, jo tur esošās preces būs par vienu mammu un mazuli mazāk apgrāpstītas un apžļembātas.

Raksta autorei gan vajadzētu nokaunēties, jo sūdzība patiesībā pienāktos nevis par RIMI, bet par viņu pašu.

; ;jgi;ygv v 16.11.2013

smīkņa, jums ir nopietnas psihiskas problēmas. Grūti teikt, vai tas dēļ jūsu atbaidošā un nepievilcīgā izskata, kura dēļ vīrieši iet jums ar līkumu, vai kādas citas traumas dēļ, taču jums jāzina, ka tiekat uzraudzīta un jūsu izteikumi saistībā ar bērnu nogalināšanu tiek piefiksēti, lai ziņotu par naida runu. -- http://cilvektiesibas.org.lv/lv/database/report-hate-crime/

Iesakām nekavējoties apmeklēt pshoterapeitu un uzsākt terapiju, lai jūsu vārdi nepārvērstos darbos.

S smīkņa 16.11.2013

Kāpēc tu runā daudzskaitlī? Pašam pēc terapijas neprasās?

; ;jgi;ygv v 16.11.2013

smīkņa, jums ir iespēja vērst situāciju sev par labu, atvainojoties par savu naida pilno komentāru, kas sākas ar "Kristai aizšūt..."

S sunskakisvarnapele 16.11.2013

Es gana saubos ka Krista A vares ietekmet visu savu draugu, radu un kolegu velmes turpmak apmeklet vai neapmeklet Rimi. Tuksie draudi.

S smīkņa 16.11.2013

Ziģīt, pārstāj vecās dzirnavas malt! Vēlies parunāt par savu jauno māmiņu fetišu?

; ;jgi;ygv v 16.11.2013

smīkņa, mēs, sudzibas.lv kopiena, novertējam, jūsu spēju šoreiz noturēties un neizvirst vēmekļus.
Taču jūsu mēģinājums ir cietis neveiksmi.

Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

V vistaam.lv 28.10.2014

a kas ir dracitaji ;jgi;ygv v ??? iepuutiet sev

Latviešu tautas 28.10.2014

Ceru ka Irijā attieciba labak...

W Will I`am 10.03.2016

Šodien 10.03.2016 iejot veikalā devos pēc apelsīniem kuri lielākā daļa bija sapuvuši blakus esošie citroni bija tieši tādi paši kad jautaju pardevejam kas ta par lietu man pateica visu taču nevar paspet

Y yyyyy111 29.05.2016

Bērni ir jăpieskata,veikals nav bērnudārzs,bet par Rimi vadības attieksmi varu piekrist! Tā nav advekāta nevienā Rimi...
Un Rimi ar preču svaigumu arī nevar izcelties...vudmaz Ogres Rimi!