www.sudzibas.lv RIMI Nepatīkama uzvedība

RIMI uzbāzīgi darbinieki pie ieejas šodien, lūdz ziedot - Nepatīkama uzvedība

Saprotams, ka pieaugošie mājsaimniecību izdevumi šajā rudenī un ziemā Latvijā nozīmē, ka arvien vairāk iedzīvotāju ar grūtībām piepilda savu ledusskapi. Bet jautājums, vai cilvēki strādā, vai mēs ziedojam dzērājiem?
14. Oktobrī no 11: 00 līdz 19: 00 rimi veikalos visā Latvijā norisināsies tradicionālā pārtikas paku komplektēšanas akcija, kurā piedalīsies 48 rimi veikali, aptverot Rīgu un visus Latvijas reģionus.
Uzskatu ļoti nepieklājīgi prasīt citiem ziedot pārtiku, lai valsts palīdz, valdība, nevis pārējie iedzīvotāji. Ļoti daudz Latvijā ir slinku cilvēku tāpēc pat dārzu nevar iestādīt un čīkst ka nav ko ēst. Pārāk demokrātiski te uz to prasīšanu. Lai milzīgais rimi tīkls paši noziedo.

Ko jūs ar to domājiet?

1

Komentāri (5)

P PatiesiibasMeka 14.10.2022

Rimi jau no savas 36,75 miljonu peļņas pag.gadā varēja atļauties saziedot konteineriem tādas pakas, nevis reklamēties, lūgties un izlikties par sociāli atbildīgu uzņēmumu.

1 1255666 14.10.2022

pilnigi piekritu, kad pateicu, lai valdībai jautā, tad uz mani kā vārnas paskatījās tās darbinieces.
tāpat rimi pats var ziedot.kaut kādas šausmas ar to mangošanu un kļančīšanu.

Velvetpopstar 15.10.2022

Bet ne jau visiem ir zeme, lai varētu stādīt dārzu un mūsdienās dārzu nemaz tik izdevīgi uzturēt nav, jo vajag siltumnīcu, aku, dārza piederumus, tas viss maksā naudu un kur lai maznodrošinātais vai trūcīgais to naudu ņem? Turīgajiem to nesaprast. Un vēl jau dārzus apzog.

S Sandra Berezina 15.10.2022

Cik saprotu, Rimi ir viens no Samariešu pārtikas programmas atbalstītājiem. Vakar pēc darba iegriezos savā piemājas Rimi Prūšu ielā Rīgā, laipnas meitenes pie saziedotas pārtikas pilniem ratiem aicināja piedalīties akcijā. Biju to darījusi arī iepriekš, zināju, kas nepieciešams, raiti saliku pirkumus grozā un devos uz kasi. Kad biju norēķinājusies par pirkumiem, sapratu, ka mans pārtikas pilnais maiss nevienam vairs nav vajadzīgs - smaidīgās meitenes bija prom, atstājot veikala vidū tukšus iepirkumu ratus. Zināju, ka akcija norisinās līdz 19-00, pulkstenis rādīja 18-45. Redzēju, ka tirdzniecības zālē klīst vēl vairāki pircēji ar ziedojamo preču sarakstiem rokās. Domāju, ka ne tikai es šajā pasākumā biju vīlusies, iztērējusi naudu un tikusi pie man nevajadzīgiem produktiem.

1 1255666 08.12.2022

sociālā dienesta darbinieces nes mājās trūcīgo pakas, vai nu norij pašas vai ko nezinu. Izkrāpj nekustamos īpašumus, un no maznodrošinātā pabalsta prasa dalīties lai maksā šamējajām.
Ir kāda instance kur es varu par to ziņot?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes