www.sudzibas.lv RIMI Nelaipna, vulgāra pārdevēja

Rimi Tukumā - Nelaipna, vulgāra pārdevēja

Gribēju informēt par ļoti nelaipnu un vulgāru pārdevēju Daigu, strādā Tukuma Rimi, info kasē.
Šī pārdevēja ne tikai atļaujas nesveicināt klientus, bet arī atklāti ņirgāties. Nauda tiek nevis iedota, bet nomesta, ar tādu sejas izteiksmi, ka pārņem sajūta, ka viņai katrs pircējs ir kā apgrūtinājums!
Diemžēl, neesmu vienīgā, kura ir saskārusies ar šādu attieksmi.
Tāpat arī atļaujas darba laikā pie kases, publiski, “skūpstīties” ( skūpstīties pēdiņās, jo tas notiek ar visiem vaidiem un gramstīšanos).
Pirms rakstīju šo sūdzību, intereses pēc paskatījos vai par viņu jau nav rakstītas sliktas atsauksmes un atradu rakstu, kur viņa ir izkrāpusi naudu un kā izskatās, ne vienam cilvēkam vien!
Kā šāds cilvēks var strādāt ar naudu?
Uz ko skatās Rimi vadība?!
Iesaku izvērtēt pirms ielaižaties naudas darījumos ar šo cilvēku!

Bomboklak 24.05.2018

Paldies par ieteikumu, noteikti izvērtēšu vai man vajag ielaisties ar viņu naudas darījumos, kad pie viņas kasē vēlēšos nopirkt ikdienas cigaretes.

S sisi18 24.05.2018

Nav jau runa par cigaretēm, bet par attieksmi un darījumiem kopumā!
Un diemžēl, info kasē ne tikai par cigaretēm var samaksāt, bet arī par pārtiku, sadzīves precēm utt.