www.sudzibas.lv RIMI Sabojaatie tosteri

Rimi tosteri - Sabojaatie tosteri

Lielaja RIMI uz Stirnu ielas 26 nopirku sviestmaizu tosteri, kaa jau pircejs, panemu to kasti, kura nebija atverta un neviens cits nebija "apgrakstijis" karoto pirkumu. jo atvertajas kastes bija sabojati tosteri, vienam tur roktura nebija, citam lampinja izsista...aizgaju pie kases, samaxaaju par pirkumu un devos majas..atveru kasti un nopriecajos, tuuliit cepshu gardaas maiziiites, bet, SASODIITS, tosterim stuuris sapleests un taada gara plaisa pa pus korpusu! nu nekaa, naacaas atgriesties Rimi veikalaa un iet uz informacijas centru.. taa arii izdariiju, bet man par lielu izbriinu, pasaka, ka garantijas talons NAV aizpildiits(es pat nezinaaju, ka vinjam kastee liidzi naaca garantijas talons), taadelj par tostera "remontu" jaamaxaa man!!! ZEEL, ka kasiere(Aija Ezergaile) neko neteica, ka man jaaaiziet aizpildiit garantijas talonu uz info centru...tas veel nekas, taa, kjipa, "galvenaa" veel pateica, ka es pati to tosteri nometusi un tagad kaut ko gribot dabuut... un taada fraaze no vinjas mutes iznaaca aaraa : " JUS TACU IEPERKATIES LIELVEIKALA, JUMS PASHAI JAASKATAAS, KO PEERKAT!!!" OK, ja jau taa, tad naakamreiz nebriinieties, ka es staaveeshu pie preces un pleesiishu valjaa visas kastes un skatiishos, vai tik nav kaada defekta!!! Tad, luudzu, nenaaciet un nejautaajiet, ko es daru, jo es tak IEPERKOS LIELVEIKALAA!!! tas taa, sho visu raxtu, lai jums, cieniijamie pirceeji taa negadaas!!! VNK naacaas vilties...:(

Z

L LLLL 18.11.2008

Atradis arī vietu, kur pirkt tosterus... Lielveikalos pārdod sūdus, ko tehnikas veikali neņem pretī.
Un vel... nopirkt preci, to neapskatoties!!! LOSIS !!!

N ninja 19.11.2008

1) nekorekti no darbinieces puses, jo PIRCEJAM VIENMER TAISNIBA
2) nekorekti no darbinieces puses tik neglaimojosi izteikties par savu darba vietu
3) lielveikali tiesam nav drosi sadu pirkumu zinja