Rimi - Tiriba

RIMI Krasta ielaa malkoju kafiju un noraudzijos ka tiek gatavota svaigi spiesta apelsinu sula: meitene no papes kastes, kas nakusi no Luksoras un kas bija pilna ar apelsiniem(nekas neliecinaja, ka tie butu ieprieks mazgati), nema apelsinus un daleji apgraizija mizu. Puse no mizas, dazkart ari uzlimites, kas atradas uz aplesiniem , palika.Kad kaste bija pustuksa, tas sazvelas un atlikusie apelsini izripoja uz gridas , dazi iekrita atkritumu tvertne, kas atradas lidzas. Meietene pa zemi salasija izbirusos aplesinus, iznema miskaste iekritusos un ir ka nekas nebutu noticis, grieza talak. Pec tam tie visi tika izspiesti sulai. Nu ko lai saka... skats bija filmesanas verts. Zel, ka taa.

P

P pega 25.03.2013