www.sudzibas.lv RIMI Tārps konfektē!

Rimi - Tārps konfektē!

Šodien māsas dēlam, kuram šogad palika 2 gadiņi, nopirku konfekšu paciņu. Ražotājs Laima. Nebija laika apmeklēt lielveikalu, līdz ar to iegāju mūsu RIMI, kas atrodas Sarkandaugavā, Tilta iela 32. Bildēs var redzēt, ko bērns man atnesa! Laimīgu Jauno gadu, dārgais RIMI!!! Paldies par sabojātu noskaņojumu!

O

B Bebe96 31.12.2015

Tieši pie kā tur vainīgs Rimi ?! NP Foodam (Laimai) jāraksta sūdzība.

G god-mode 31.12.2015

Kas tu esi par cilvēku, tādā vecumā bērnam pirkt mūsdienu konfektes?

L lēdija77 02.01.2016

Oouu, šit, veee, pretīgi...tur rimi nipričom, bet Laimas māte gan! Prom pakaļ pēc kompensācijas...

alergologs 06.01.2016

Rimi darbinieks noteikti vainīgs - atplēsa Laimas iepakojumu, attina konfekti, ielika tārpu un skaisti aizlīmēja ciet!

2 2016merk 06.01.2016

Ārprāts. .. Esmu šokā! Ne par tārpiem Laimas konfektēs, jo par to jau no decembra sākumā ir dzirdēts. Būs laikam viņiem pāris partijas ar pārsteigumiem aizgājušās. ..šoks ir par sūdzību par Rimi :))) kāds veikalam sakars?? Vai Rimi ir cehs kurš taisa končas? Vai arī jūsuprāt tārpi ir tik vienreizēji, ka ielien kontā neizgraužot papīrā caurumu?!? Stulbums...

I Innuendo 08.01.2016

это лайма!! на максиму тоже жаловались в контексте лаймовской продукции. Лайма сказала,что в максимах грязно. Но непонятно, как даже в жуткой грязи в УПАКОВКЕ с конфетой может быть червяк. Люди покупали и в фирменных магазинах лаймы конфеты с орехами и цукатами,и было то же самое - червяки! ужасно. никакой больше лаймы с такими сюрпризами.

Я так понимаю Лайму никто проверять не собирается.За все уже уплочено,видимо.

masyanya 17.01.2016

К конфетам бесплатно добавлен деликатес, полный белка. Тут радоваться нужно! )

K KatKov 25.01.2016

Действительно, причём тут магазин, надо было ещё ума набраться и сходить работникам мозг вынести, вы же это любите