www.sudzibas.lv RIMI Supermarket

Rimi - Supermarket

Ādažu RIMI ir pārsteidzis nevienu vien reizi. Vakar atkal, biezpiena cena pie produkta uzrādīta Eur 1.34, maksājot kasē čekā uzrādās Eur 1.47. Tā kā ņēmu divus, tad kopējā pārmaksātā summa jau 0.26. Pie tam vēl kasiere Gaļina piemeta klāt pie mana pirkuma kaut kādus "Stikeez figūra" 2 gab. Kad teicu , ka man nevajag tādus, viņa tikai noburkšķēja, ka tie dāvanā un manus iebildumus neņēma vērā. Pēc pirkuma veiktās apmaksas skatot čeku, atklāju, ka arī par vienu "Stikeez figūru" esmu samaksājis Eur 0.49. Kas tas vispār par tādu "fufeli", kas tas vispār par veikalu, lai ātrāk nāk Latvijā iekšā citi lielveikali!

K kirpičs 26.08.2015

nu Tu esi muļķis, ja apskatītos čekā zemāk, tad redzētu ka figūras ir nomīnusotas un ka atlaides par produktiem ir apkašā saumotas. Lasi visu čeku nevis tikai kautko ko gribi pats redzēt

donna b 26.08.2015

Diemzel neviena liela partikas kede nespers Latvija savu soli (un ari lielakoties Baltijaa), ta ka jau sen vajadzeja pierast pie Rimi, Maxima un Prizma. Bet figurinas parasti dod par brivo, ja pirkums virs 10 eur. Iemacies lasit. Kasiere nedrikst neiedot, tad citi seit vavulos ka nav sanemusi plastmasas sudinu, kas viniem pienakas un ka kasiere to piesavinaja...