www.sudzibas.lv RIMI Pārdevējas evitas mutiska rupjība, nesavaldība apkalpošanas laikā

AtrisinātaRIMI Super Ziemeļu, Liepāja, Ziemeļu iela, 13 - Pārdevējas evitas mutiska rupjība, nesavaldība apkalpošanas laikā

Š. G. 15. Decembrī 11.43 pēc iepirkšanās gribēju iziet ārā pa veikala sāna durvīm, - ciet, jau aptuveni nedēļu nedarbojas. Skaļi pajautāju, kad beidzot salabos? Apsargs Normunds Andersons cauri visai zālei nepieklājīgi, brīvā tonī iebļāvās, ka tā nav mana darīšana. Pārdevēja Evita pārstāja strādāt kasē, sāka rupji, nepieklājīgi mani lamāt, kliegt, ka mani vienmēr viss neapmierina (Cena pie kases bieži ir augstāka, nekā pie preces, par ko man ir tiesības pajautāt, kāpēc tā!) . Tad minēta pārdevēja piebilda, lai es pati paņemu un salaboju veikala izejas durvis, ja man vajag, lai tās darbojas! Uzskatu, ka šāda apsarga un pārdevējas uzvedība neatbilst viņu darba amatiem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta JELENA7788 24.12.2021

Lūgums izlabot manas sūdzības tekstu - izņemt no tā personas vārdā Normunds UZVĀRDU ! Pati nevaru atrast iespēju, kā to var izdarīt.

J

G Gulbenietis 16.12.2021

Pati atzīsti, ka mūžīgi viņus kaitini. Ir taču daudz citu veikalu, tāpēc nevajag cilvēkiem traucēt strādāt.

Draudzīgs atgādinājums. Kaut arī Jūms ir tiesības publicēt savu viedokli brīvi,, Jūs nedrīkstat publicēt personas datus, vienīgi vārdu varat, noņemiet personas uzvārdu no atsauksmēs, jo pretējā gadījumā persona var vērsties ar civilprasijumu pret Jums tiesā.