www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss, slikta pārdevēja

Rimi - Slikts serviss, slikta pārdevēja

Vairāk nav iespējams paciest Cēsu rimi pārdevēju. Nepateikšu kā sauc bet tāda īsa ar brillītēm. Ļoti bieži apkrāpj jauniešus un bērnus naudas ziņā. Šoreiz vēlējos apmainīt preci atpakaļ bet prasīja čeku ko izmeta ārā un pat nesaņēmu! Veikalā cenas arī nav nomainītas stāv vecas atlaides! Cēsu rimi vienmēr sanāk problēmas ar pārdevējām!

08.02.2023

D Domaataajs 09.02.2023

"Čeku izmetu ārā un pat nesaņēmu" - tās lietas viena otru izslēdz - vai nu saņēmi čeku un izmeti vai nesaņēmi to (cik esmu pamanījis, čeku dod automātiski visiem. Nedod parasti, ja esmu jau pagājis tālāk, krāmēt mantas un pats uz čeku neuzprasos). Ja izmantojat Rimi karti, man liekas, ka čeka kopijas var redzēt online. Jauniešiem jau nu vajadzētu arī pašiem sekot līdzi, cik naudiņas iedod un cik saņem atpakaļ, protams, arī kasieriem jādod tik naudas, cik paredzēts. Par bērniem - stulbi, JA tā ir.

D Domaataajs 09.02.2023

atvainojos, pārlasījos. Tur savādāk rakstīts, ne tā, kā biju citējis. Mana vaina. Par pārējo gan viedokli nemainu.