www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss, nepieklājīga pārdevēja

Rimi - Slikts serviss, nepieklājīga pārdevēja

Labdien. odien mani apkalpoja pārdevēja vārdā diāna dana. Iznemot pārtika preces man bija arí krúzitear $kívíti. Palúdzu, lai iesaino, jo trausla lieta tomér. Nevérígi vina nometa blakus krúzítei mazu poliet. Maisinu. Uz jautājumu: kas tas ir, vina atbildēja - iesainojums. Kad jautāju: vai papíra nav? Atbilde skanēja-nē. Tad teicu: nu tad ielieciet tajā maisinā, lūdzu. Atbilde: man tas nav jādara un vispár visi "baigie" paliku$i. Sekoja vél virkne neapmierinátu izteicienu uz manu personíbu.
Peronígi man ir kauns, ka rimi ir táds apkalpojo$ais personáls. Nodzívojis vairák, ká 16 gadus árzemés ar neko tamlídzígu nebiju saskáries. Laikam vadíba arí neapmáca, ká jáapkalpo pircéji. Vismaz es vairs rimi neiepirk$os.
Edmunds r.

09.07.2021

E

M Marlena Ditrih 09.07.2021

Tieši tā , viņai tas nav jādara ! Pieraduši ,ja redz kasiere nepasmaida vai nesasveicinās ,tad uzreiz seko sūdzība . Varbūt viņai vēl preces Jūsu vietā maisā krāmēt ?
Sasmējos par frāzi "nekad vairs Rimi neiepirkšos " :D Jāsaka paldies Dievam , vismaz kādam kasierim būs veiksmīga diena :D Atbrauc no ārvalstīm uz Latviju un gaida.

B Bbnbv 09.07.2021

Вы на самом деле думаете что клиент всегда прав? Где хоть в одном законе черным по белому написано что продавец ОБЯЗАН? К тому же, сравнивать Римчик с заграничными магазинами как минимум нечестно. Что тварится в Рими, Вы понятия даже не имеете. Я удивляюсь насколько терпеливы работники этого предприятия. Римчик упал ниже плинтуса. Поработайте сами в таком режиме по 10-14 часов.

A Andris Pastars 09.07.2021

Ārprārts kada viegli aizvinota persona tu esi. Ja tev pieies pie tevim kāds gopniks un nelaba toni pateiksbadot naudu pēc tada notikuma tu vispar neiesi ara? Jau zaje.. Shitie varguļi kasier tas nav jādara. Vari paņemt pats un iesainot.

E Edmunds R. 09.07.2021

Var redzét kádá valstí dzívojam. Tádi páki ,kuriem lídz kultúras límenim ,ká lídz marsam. Uzauj pastalas un staigá tálák. Un iemácies rakstít bez k£údám.

A Andris Pastars 09.07.2021

Ja es neizaugu augtsdzimuša baronu ģimenē. man audzināja paratsa ģimenē kur ciena viens otru mill kur tēvs man mācija ka vierītim jābut vieritiem. Ja es varu būt strings, agresivs, miļš jautrs. Tev nav tādas īpašibas rakstura tu nēsi virietis vairāk vellk uz geju vai sieviešu pusi. Ja tu sūdzies par to ka kasiera neielika krūzi maisiņa un solies vairs neiet tani rimi. Es tev atveršu acis rimi nah.. Tu esi vajādzigs viņi tādu klientu kas brēc par kruzi na.. Ir vajadzīgi.

B Bez vārda vārds 10.07.2021

Zini andri, ko tu lepojies ar savu psrs ģimenes vērtībām? Tu principā varētu sēdēt cietumā par savu homofobismu pret cilvēkiem. Pospadomju palieka.

A Andris Pastars 10.07.2021

Eļena ziniet es labāk lepošos ar psrs ģimenes vērtībām es labak mīlešu sievietes , savu sievu ko es cienu miļu un gatavs adot dzīvibu deļ viņas ka iztam viritiem pienākas. Ne ka bušu eropas kakas stūmeju grupa lgbt.

B Bez vārda vārds 13.07.2021

Andri, tu izklausies pēc šizofrēniķa. Tava sieviete noteikti guļ ar sievietēm, jo sievietes pēc būtības visas ir biseksuālas. Tā,ka neesi viņai vienīgais. Homofobs 😁😁😁 tu par saviem naida izteicieniem saņemsi ziņu no policijas. Mūsdienās par to var dabūt arī termiņu :) veiksmi.

M Marlena Ditrih 09.07.2021

Kuram te vēl jāmācās pareizrakstība? :D

M Marlena Ditrih 09.07.2021

Nu tad nedzīvo šajā valstī , pis prom tur kur tev pakos tavus s*dus pie kases .

E Edmunds R. 09.07.2021

Vél viens no prastás $kiras. Pa gabalu smird. Te jau kultúru pat pieminét negribás. Var redzét ,ka neaudzináts pui$elis. Feiks .

A Andris Pastars 09.07.2021

Edmunds R. Nu ja ko mēs esam taču parasti mirstigi.

Ne dot dievs nolaistem līdz tadam mēslu vaboles sķiras ka tu .

B Bakugans 09.07.2021

Vinai ari nekas nav jaiesaino,šie skaitas pašapkalpošanas veikali(jūs paši nemat preci,liekat naisinos utt),nekada papira vinam nav,nav tadas funkcijas ka tam kko jaiepako.kasiera pienakumos ietilpst ATRA apkalpošana,lai daudz cilveku butu apkalpoti isa laika,lai neveidojas rinda.varbut vinai Jusu preces vel bija jasaliek maisina un aiznest lidz mašinai/majai?

G Gulbenietis 10.07.2021

Edmund, tualetē arī gaidi, kad kāds dibenu noslaucīs? :D

E Edmunds R. 12.07.2021

Var redzét,ka dzívo kuzos un normálu servisu néesi redzéjis.

V VPutins 10.07.2021

Maigais Edmunds tagad ir satriekts, kā viņa vīrišķību tā drīkstēja aizskart, ne iepakot krūzīti!? Tagad viņa partnerim ir jā mierina raudošais Edmunds, un dibenprieki arī kādu laiku nebūs, jo actiņa no stresa būs aizžmiegusies. Saožu lielus tiesas darbus.