www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss, nelaipna attieksme

Rimi - Slikts serviss, nelaipna attieksme

Pašapkalpošanās kasēs strādā vīrietis vārdā Jānis, kurš nav spējīgs noteikt vecumu klientiem, vienmēr prasa dokumentus vismaz 10 reizes, kopš veicu savus pirkumus tur. Šodien 05.02.2023 datumā man nebija līdzi dokumenti un pirku alu. Pienākot pie manis un vaicājot pēc dokumentiem, atbildēju, ka man nav līdzi un sen vairs nav 25 gadi, noraustīja plecus un atteicās pārdot alu, sakot ka tāds likums. Teicu, ka nav jārāda dokumenti, ja esmu vecāka par 25 uz ko saņēmu atbildi nav manas problēmas. Nelaipna izturēšanās un paštaisnums, nekāda veida piedāvājumi kā atrisināt problēmu, lekšanās ar klientu un strīdēšanās. Nemāk komunicēt ar klientiem.
Citā reizē kad man bija depozīta kuponi, arī neko Nepalīdzēja, bet šerpi un lecīgi runāja. Neuzskatu, ka jānim vajadzētu strādāt šādā darbā, jo ne runāt spēj, ne apkalpot tikai lekties un novelt vainu uz klientiem. Nepatīkama pieredze. Nevēlēšos vairs atgriezties rimi, jo dēļ pašapkalpošanās kases funkcijas es tur galvenokārt iepirkos, jo citādi Rindas tur ir neizturamas.

05.02.2023

G Gonzo23 05.02.2023

Alkāniem alkānu problēmas

Velvetpopstar 05.02.2023

Ko var darīt, ja izskaties jaunāks par saviem gadiem.

Nekur citur neprasa, un vēl viens un tas pats cilvēks 10+ reizes

C Cilvēks16 05.02.2023

Jūs zināt, ka Rimi iesūta slepeno pircēju, līdz 25 gadiem? Ja netiek pajautāti dokumenti, darbiniekam jāraksta paskaidrojums un tiek izteikts rakstveida rājiens.. Ir uzlikts paziņojums pie visām kasēm, ka līdz 25 gadiem ir obligāti jāuzrāda dokumentus.. Ja kasierim likās, ka nav 25 gadi, tad arī jāuzrāda, jo izskats varbūt maldīgs. Nesaprotu, kādi varbūt jautājumi par depozīta kuponiem? Pašapkalpošanās kasēs viss ir uzrakstīts... Sudzību mākam uzrakstīt, bet informāciju izlasīt nemākam..

Nu vajadzētu tak atšķirt vai ir cilvēkam 18 vai 35.
Ar depozīta kuponiem pašiem nav problēmu, bet pašapkalpošanās kasēs bija gan. Nevarēju apmaksāt ja visu summu nenosedz, kad vēlējos kaut ko paņemt klāt lai piemaksātu, nedrīkstēja redz, jo kupons bija jau noskenēts un nevarēja neko atlikt. Sistēma debīla. Tas vēl tā. Bet tā atieksme nejaukā, ka tā ir mana problēma un neglītā izrunāšanās. Puse no problēmas ir attieksme. Tā pat kā tā dokumentu prasīšana. Tak būtu jāspēj saprast vai cilvēkam nav 18 un ir 35.

beetlejuice 06.02.2023

*Līdz 25 gadu vecumam dokumentam ir jābūt sagatavotam, lai vari to uzrādīt bez pārdevēja aicinājuma.

Pieprasīt uzrādīt dokumentu tev var arī 35 un 45 gadu vecumā, ja izskaties jaunāks par saviem gadiem.

Kā, tavuprāt, pārdevējs var zināt, ka tev ir pāri 25 vai 18, ja tev nav dokuments, lai to pierādītu? 😆 Netupī un nēsā līdzi id karti, tas plastmasas gabals nav tik smags.

Good Intentions 07.02.2023

Ir tiesības prasīt un man personīgi ļoti labi saprotams, ka priekš kam riskēt.