www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss/krāpšana

Rimi - Slikts serviss/krāpšana

Iegādājoties preces, pie kases jautāju vai vispirms ir jāsniedz “mans rimi” karte, lai iegūtu vēlamās atlaides produktiem, vai depozīta čeks. Uz ko saņēmu atbildi, ka vispirms depozīta čeks, pēctam kā izradījās vēlamas atlaides neieguvu, jo “mans rimi” karti vairs nevar novilkt, netiek pieņemts. Līdz ar to pazaudēju, apmēram, 4 eiro. Summa nav liela, bet apkalpošana nebija patīkama, kas izraisīja vairāk negācijas. Beigās Mam pateica vai nu es apmaksāju bez rimi kartes vai anulē manu pirkumu, un depozīta čekus (7,10 € apmērā) , bez iespējas viņus izmantot vēlreiz. Šī sūdzība nav vairāk par naudu, bet gan attieksmē pret cilvēkiem. Piebilstot par pārdevēju, kas radīja kļūdu, viņu attieksme pret klientiem bija pieņemama un pret viņu pretenzijas nav, bet rupjāka attieksme likās no “vecākā pārdevēja” puses.

10.07.2023

K kliente66 10.07.2023

sākumā ko vēlies pirkt ar depozīta čeku un tad atsevišķi jāpērk pārējais , jo abi kopā nedarbojas.

A Alina03 10.07.2023

Darbojas, tik sakumā jānovelk rimi karte, pēctam depozitu čeks

C Cilvēks16 10.07.2023

Depozīta čeks ir maksājuma līdzeklis. Jūs taču rimi karti novelkat parasti pirms pirkuma. Kā var rasties tāds jautājums? Kad pieejat pie pašapkalpošanās kasēm,tur taču ir rakstīts novelkat rimi karti un skenējiet preci,nav nozīmes, kurā brīdī novelk Rimi karti.Ja anulē pirkumu,kuram ir bijis depozīta kupons,tas pēc tam darbojas atkārtoti.

A Alina03 11.07.2023

Šeit nebiju pašapkalpošanās kasē, bet gan pie kasieri. Noliekot depozīta čekus un turot rimi karti rokās, prasīsīju vai var novilkt savu rimi karti, uz ko man atbildēja, ka nē, vispirms vajag noskanēt depozīta čekus, kad pēc noskanēšanas mēģināju novilkt rimi karti, to vairs neņēma. Atnākot vecākai pārdevējai, tā deva divas iespējas, lai apmaksāju pirkumu neizmantojot rimi karti un vai viņi var anulēt pirkumu bez iespējām iegūt depozīta čekus vai tā summu atpakaļ. Pasakot ka tās ir manas problēmas un mana vaina. Bet kur tieši esmu vainīga?

C Cilvēks16 11.07.2023

Jums pašiem vajag depozīta kuponu dot pēc novilktas Rimi kartes..Ja dodat pirms tam,tad jau izmaksā skaidrā naudā..Visus jautājumus jāuzdod informācijas centra kasē.