www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Labdien! Kas pēdējā laikā no tiek Ādažu Rimi(Apelsīnā) no rīta strādā 3 kases kad nav vajadzība,vakarā vai bŕīvdienās nav kas kasēs sēž. Vispār uz turieni brīvdienās braukt negribas,lai gan tas bija man mīļākais veikals. Tas cilvēks kas taisa grafiju tiešām neredz. Pusdienas kad eju tur pirkt regulāri,pie letes arī ilgi jāstāv jāgaida kad kāds apkalpos. Varbūt tas ir normāli,nezinu.

15.11.2019

A Anna Karenina 05.10.2019
Slikts serviss

Rimi visiem kasierim ir jāārstē savu nervu sistēmu. Rimi kasierim ir jāgriežas pie psihiatra un psihologa. Rimi darba kasieri sevi tur jut ka karalieni vaji ka princeses viņi grib laji pircēji būtu visi pazemojamie un laji pircei skupstitu Rimi darbiniekiem kajas.

S ss1 15.11.2019

Cik nožēlojami , ka lielveikals var būt mīļākais.

Cūkurgailis 15.11.2019

tas ir "normāli". citos Rimi arī tā ir

B beer 15.11.2019

Visas iespējas pieteikties tur darbā un uzlabot situāciju strādājot vakaros un brīvdienās:)

BondsBonds 15.11.2019

Protams, katrs raujas tur strādāt brīvdienā, jo dzīvē citu nav ko darīt. ;)

A asdasd123 16.11.2019

tas tā ir , tāpēc ka Rimi offisā sēž alkatīgas cukas un galvenā Rimi politika ir krāt naudu uz darbinieku rēķina , tāpec Rimi griež nost stundas saviem darbnikiem visai regulāri . Es to saku , ka bijušais rimi darbinieks un direktorei , kura taisa grafikus tur nekādas teikšanas nav , stundu griešanas politika nāk no augšas .