www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Pie kases sēž jauna meitene, gandrīz katru otro rītu iegriežos šajā veikalā, meitenes sēž kā stabs, nepamierināta. Ne labdien, ne paldies, ne lūdzu, ne uzredzēšanos. Noskatos šajā attieksmē jau kā mēnesi. Pirms manis arī stāv cilvēki rindā, viņa visus apkalpo vienādi, ne vārdu neizdvešot. Tik nepieklājīgi! Kāpēc tādām kasierēm tur jāsēž, kuras nav ar dzīvi apmierinātas? Sabojāts gan garstāvoklis jau no paša rīta, gan skatījums uz šo veikalu vispār kopumā.
P. S. Japiemin, ka vienu rītu pie viņas bija pienācis vīriešu pārstāvja kasieris un kaut ko ķiķināja ar viņu un šī uzreiz atplauka un ķiķināja pretī, nekādu vērību nepievēršot klientiem. Attieksme!

28.10.2019

D

L LV-sudzibas 28.10.2019

Juums, cienitais (a) ir visas iespejas iet uz Rimi stradat un paradit sevi ka piemeru ka un ko ir jadara par 3.60 stunda pirms nodokliem. Maxima jau algas pacela lidz 4.10-4.70 stunda bet Rimi nevar. Maksima var redzet ka jauniesi sakusi nakt stradat ar smaidu starp citu un cienu! Alga visu atrisinatu. Tapec Rimi vairs neieperkos, jo rindas garas un strada 1 vai 2 kases uz 7 kasem, jo nav kam stradat Rimi ofiss saka, bet isteniba ir kam stradaat tik jamaksa atbilstosi!

L LV-sudzibas 28.10.2019

⛔️ 28.10.2019

Izskatās, ka to vienu rītu viņa salauza tavu sirdi, kad cits kasieris ķiķināja ar viņu un šī uzreiz atplauka un ķiķināja pretī. Turies, tu noteikti atradīsi savu mīlestību Maximā

O Otis 28.10.2019

Vārgo dvēselīšu saiets. Ne tā paskatās, ne tā pasmaida, ne to aizrāda.
Kur jūs tādi mīkstie esat saradušies? Kā jūs vispār spējat eksistēt un pastāvēt par sevi? (hihihi)
Vai dieniņ'... smaidiņš nebija. Tu esi vecis vai kaut kāds lupata?

Šīs te ''smaidu'' sūdzības jau kļūst garlaicīgas. Es vēl saprastu to, ja kāds tiešām būtu rupji vai neadekvāti uzvedies, bet šīs te ''nesmaidīšanas'' jau vairāk liek secināt cik tie klienti/pircēji paši ir emocionāli nestabili. (hihihi)
Tādiem emocionāli nestabilajiem es patiesībā ieteiktu apmeklēt kādu psihologu nevis veikalos meklēt savu ''dzīves jēgu''.

R RXX 28.10.2019

Kas Jums kaiš? Ja pietrūkst uzmanības, parunājieties ar savu otro pusīti, bērniem, vecākiem, kaut kaimiņiem! Jūs ejat uz veikalu pēc precēm, vai, lai apmainītos ar laipnībām?

Viktors Kucenko 28.10.2019

aizstavji uzradushies,nu tad jau viss kartiba.neaizmirstat ,ka Latvija ir ES valsts -tatad...ja esat bijushi kada attistitaka ES valsti-piem Vacija.KAA IR TUR-visi zinam.KA IR JABUT UN KA IR?NEANDERTALIESHI.

J Jānis Adijāns 29.10.2019

jā, citās ES valstīs bieži vien ir tieši tas pats - ir kasieri, kas ir laipni un smaidīgi un ir īgņas. Ar to ir vienkārši jāsamnierinās.

⛔️ 31.10.2019

Ko tu p.. pi ar pirkstu salīdzini, tas ka Latvija uz papīra ir ES dalībvalsts, tas nepadara un vēl ilgi nepadarīs Latviju par īsteni eiropisku valsti ar SEN izveidojušos cilvēku mentalitāti, attīstītu infrastruktūru un ekonomiku, sociālajām garantijām utt.
Neceļo pa mākoņiem. Latvijai tas aizņems vēl 50 gadus, lai atkoptos pēc padomju laika ietekmes, kad visi 20. gadsimta dinozauri izmirs

Viktors Kucenko 29.10.2019

tad jau es drikstu kadam iekakat mute par tadu runashanu un pamegini tikai pasudzeties

Un tas būtu viss uz ko Viktors ar savu ANDERTĀLIEŠA intelektu ir spējīgs|?

A aivina 30.10.2019

Tieši kurā Rimi veikalā,tad tas bija?