www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Svētdiena, mammai slinkums gatavot, aizgāja uz tuvējo rimi, apskatījās, kas piedāvājumā un par labu noliecās kāpostu tīteņiem ar maltās gaļas pildījumu. Vien vārd sakot garšīgākie tīteņi manā dzīvē. To protams jālasa pēdiņās, jo kā foto redzams - pilnīgi jēli. Daži tādi daudz maz vēl ēdami, var redzēt, ka vismaz mazliet pasutināti, bet manu porciju dabūja kaķis, kas arī nemaz tik lielu interesi par tiem neizrādīja. Liels paldies, "labi paēdu" un vairs tīteņus kādu laiku vairs negribēsies.

27.10.2019

N Noboby 27.10.2019

Nav solītā foto un arī novēlu kaķim ilgu mūžu ja baro ar visu ko pagadās

L Lailailai 27.10.2019

Ja mammai slinkums gatavot (kas varētu būt normāli svētdienai), tad meitai, kas māk rakstīt un atrast sūdzības.lv internetā, vajadzētu būt divām izejam-pašai doties uz Rimi un iepirkt ko ēdamu vai otrais-pašai kaut ko sev pagatavot, lai kaķim nav jāēd tīteņi. Starp citu tā arī nesapratu, kur nespēja ieteikt tīteņus katlā un pazaudēt līdz tie ir gatavi

L Lailailai 27.10.2019

Pasautēt