www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Sveiki! Vakar pēc pulkstenis 22.00 iegriezāmies Siguldas Rimī, gribējām paņemt sagrieztu gaļiņu, bet pārdevēja mums atteica un bargi atbildēja ka gaļu negriezīs, jo esot iztīrīts griežamais aparāts. Tā mēs gaļu neņēmām, draugs bija ļoti neapmierināts. Ja jūs pēc 22.00 gaļu negriežat tad lūdzu izliekat informāciju lai klienti zina.

veesaa007 16.07.2018

Un tev rociņas nokalstu, ja tu savam neapmierinātajam draudziņam pati sagrieztu to gaļiņu?

C critical thinker 16.07.2018

droši ka varēja arī citādi apmierināt, par gaļu aizmirstu

Bomboklak 16.07.2018

Pēc 22:00 vispār nav veselīgi ēst...kur nu vēl kūpinātu gaļu.

Cien. K.Rople! Eksistē tāds instruments, saucas - nazis. Tikai žēl, ka daba tevi nav apveltījusi ar rokām, kuras spētu turēt nazi rokā, nevis tikai klabināt tastatūru. K-Lien-te!

A Amelija182 22.07.2018

Cien. Jautrais analītiķi! Nevajag jau būt tik rupjam. Katram ir savas vajadzības un ja es vēlos to sagriezto gaļu tad es arī viņu vēlos dabūt, priekškam tas aparāts ir domāts? Lai stāvētu kā statuja ? Es pati arī varu sagriest , bet esmu grūtniece pēdējās nedēļas rit nespēju pat nostāvēt pie plīts šajā karstumā. Tākā nevajag lieki muti virināt.

C Cold_person 19.07.2018

Да вы совсем что-ли ошалели? Умеет она резать или нет, есть у неё нож или нет - пофиг! Раз вы предлагаете услугу нарезки без определённого ограниченного времени, значит должны это делать и даже за 5 минут до закрытия магазина!
А почистила ты свой аппарат по раньше, чтобы уйти по раньше с работы, то это твои проблемы. Ты получаешь за это деньги, это твоя работа. Будь добр, выполняй её.

Aizver savu hļebarezku, pofigist! Ne jau tu viņai maksā, ne tu komandēsi! Staigājošais belašs!

C Cold_person 22.07.2018

И как вам коментаторам не уймёться переходить на другие темы, которые никак не взаимосвязаны с жалобой.. Просто со стороны выглядит как будто сидят там в телефонах невоспитанные упыри и пишут себе.