www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Jau kārtējo reizi nākas iziet no veikala "RIMI" ne visai jaukā omā. Konkrēti Valdemāra ielas "RIMI". Es saprotu, ka pārdevējam var gadīties slikta diena un sanāk būt ne pārāk jaukam. Pati esmu strādājusi apkalpojošā sfērā un zinu kādi mēdz būt klienti. Vienmēr esmu laipna, iecietīga un nepiekasos pie sīkumiem, bet nu šis vairs nav normāli. Atļaušos saukt pārdevēju vārdā. Pārdevēju sauc Arvīds, parasti pie 11 kases, minu ka kādi ~20+ gadi. Cenšos uz viņa pusi vairs neiet, bet citreiz gadās, ka tieši tajā kasē ir vismazākā rinda un tad nu nākas sastapties ar šo ne visai jauko pārdevēju. Pirmajā reizē iegādājos alkoholu un sniedzu pasi, lai tiek pārbaudīts mans vecums. Normāli sasveicinājos un cik pati analizēju situāciju, nekādi neaizskāru viņa sajūtas. Viņš ne pasveicinājas, neko, tikai saņēmu dumju blenšanu un klusumu. Ok... Pēc mirkļa paveru pasi, jo cik noprotu jāsniedz atvērta. Nu labi, mana kļūda, bet vai esmu pelnījusi tādu attieksmi? Uzjautāju viņam - Vai tiešām bija tik grūti mani noinstruktēt, kā tad to pasi galu galā vajag uzrādīt? Uz ko saņēmu pilnīgu ignoru. Manas preces tiek nevīži aizsviestas, čeks ar uzmests kā kaut kādam izdzimtenim. Ok, miers, nodomāju pie sevis... Varbūt cilvēkam draņķīga diena, tā nu neko neteicu un devos prom.
Nākamajā reizē man priekšā divi vīrieši un sieviete. Vīrieši jautri pasveicināja, kaut ko uzjautāja, bet atbildi nesaņēma. Arvīdam pie lampas, tik skenē un met visas preces prom.
Nākamā sieviete, jautā vai var drīkst paņemt atstātās uzlīmes, pilnīgs ignors. Viņa gaida atbildi, bet to nesaņem, tad nu aiziet.
Nu ir mana kārta, sasveicinos. Atkal ignors. Visas preces met, es pasaku, kas par tomātiem, lai pareizi izsit, ignors, atlikumu ar izmet. Pačekoju, ka iesitis man dārgos tomātus, lūdzu vai nevar izlabot, jo nu tas nav okei. Es taču pateicu, kas tie par tomātiem! Pilnīgs ignors, skenē nākamās preces. Nē, nu kas pie velna? Es nesaprotu, viņš ir kaut kāds atpalicis? Varbūt kurls? Ja tā, ļoti atvainojos. Tā nav pirmā reize, kad nepareizi izsit un esmu redzējusi, ka arī citus klientus ignorē. Tā attieksme ir tāda visu laiku.

Z