www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Rimi veikalā Mūkusalas ielā, blakus Upmalas birojiem ir vienkārši briesmīga pārdevēja kasē! Ja pareizi atceros tad vārds - Natalija.Vienkāršas pieklājības normas viņai neeksistē, ne labdien, ne lūdzu, ne uz redzēšanos, šausmas. Vienmēr drūms ģīmis un vienreiz pat vecākai kundzei, kura gribēja nopirkt maisiņu pirkumiem izsmēja - jums jau nav naudas, ko jūs pirksiet? !? !? Nopietni!? Tāda attieksme ir jāklausās no tādiem pārdevējiem? Šajā veikalā eju diezgan bieži, bet tiešām gribas iet tālāk, jo šī pārdevēja man vienkārši ēd nervus. Nevajag strādāt tur, kur riebjas, lai iet citur, tiešām nejauki!

Signe, paprasi, lai tavā birojā ar steigu uzstāda kondicionieri, jo izskatās, ka smadzenes pilnīgi izcepušās. Jau tā šajā veikalā pie kasēm ir pastāvīgi sastrēgumi, jo trūkst kasieru. "Nevajag strādāt tur, kur riebjas, lai iet citur," - un kas strādās viņas vietā? Varbūt pati vēlies pastrādāt ar "jaukiem" cilvēkiem visu dienu?!

Facepаlm 19.06.2018

Signe, tev ar galvu viss ir OK? Pārdevēja tev vienkārši ēd nervus? Ar to, ka tevi nesveicina, ne paldies, ne uzredzēšanos? Varbūt aizej pie ārsta, savādāk no tādiem kā tu ir jāuzmanās vairāk...