www.sudzibas.lv RIMI slikts serviss

Rimi - slikts serviss

Šodien vakarā pēc darba izdomāju iegādāties Rimi salātus (grauzdiņu) , pirmkārt ļoti nepatīkami jau bija ka rimi darbiniece no citu salātu bļodas paņēma karoti kuru nemaz nenomazgāja un lika manus salātus , kura rezultātā bija no citiem salātiem produkts kas nav manos salātos , salāti garšoja drausmīgi , nebija ēdami. Vēl rimi darbiniece vai nu nedzirdēja , vai speciāli ignorēja mūsu teikto , teicām mazo trauciņu - viņa ielika 3 trauciņā , kad teicām stop , viņa turpināja likt ..turpmāk salātus neigādāsimies rimi . Derētu nopietnāk piedomāt , pie tā , ko jūs darbā pieņemat .

C Cirša 02.06.2018

Bet kurā rimi ? Ne visos rimi kolektīvs un serviss ir vienādi nepareizs

- -k 02.06.2018

Juglas rimī , kas ir Juglas centrā .

C Cirša 02.06.2018

Es to saku tāpēc, ka pati strādāju rimi un konkrēti mūsu rimi gan atzīšos godīgi, ne visi kolēģi, bet tomēr lielākā daļa ir apzinīgi un pieklājīgi un ja neskaita kad jāapkalpo klientus - kašķu meklētājus, saprotoši cilvēki. Protams, man kā jau visiem besī kašķu meklētāji un es gan runāju ar viņiem pieklājīgā un pacietīgā tonī lai gan prātā tobrīd veltu viņiem citādāku toni.

- -k 02.06.2018

Šī darbiniece nerunāja vispār , es nedomāju ka Jums būtu patīkama šāda apkalpošana , ja pat tīra karote netiek paņemta , kā rezultāta salāti negaršo pēc tiem salātiem kurus Tu nopērc .

"salāti garšoja drausmīgi , nebija ēdami." - dēļ tā, ka karote pabijusi citos salātos? Tev, -k, nevis salātus jāēd, bet ciankāliju, lai nepiesārņotu gaisu!