www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Šodien iepirkos T/c Mols Rimi, un no šī veikala iznācu ar sabojātu garastāvokli un negatīvām emocijām, - vai tā ir jābūt pēc veikala, kurā es iepērkos regulāri un visa mūsu ģimene tur atstāj savu naudu? Problēma bija tāda, ka līdz algai mums ar meitu nebija palikusi nauda, tāpēc izkratījām krājkasīti, tur bija 10, 20 un 50 centu monētās 18 eiro, ar kuriem kasē norēķinājos par pārtiku. Kasiere bija ļoti neapmierināta, nelaipna, lika, man justies pazemotai un mazvērtīgai. Bet vai nauda monētās nav nauda? Jūs teiksiet, vajadzēja iet uz banku mainīt, - arī tā mēs mēģinājām darīt, tur par 21 eiro vērtas monētu kaudzītes samainīšanu atvilka 7,13 euro par komisiju! Diemžēl šādas izpriecas es atļauties nevaru kā barot banku viņas komisijas naudām! Tad kur es drīkstu norēķināties monētās? Ja pārtiku pērkot pret mani izturas kā pret mēslu? ! Pie šīs kasieres vairs neiepirkšos, bet uz molu man diemžēl ir jāiet, jo dzīvojam blakus un tas ir mūsu pārtikas un arī citu preču iegādes punkts.

P pirceja2011 25.01.2018

Vajadzēja vadītāju pasaukt un visu arī viņai pateikt.

KassandraG 25.01.2018

Tiešam vajadzēja pasauk vadītāju, ja tai sievietei, kura prot pie kases sēdet, bet ir problēma saskaitīt naudu.
Es nesen Rimi veikalā Vivo centrā arī makasāju ar sīknaudu, un vel pārdevējai pateucu, ka atdošu visu sīknaudu. un kad es viņai sametu to visu, tā sieviete sāka ņemt tikai lielākas monētas. tad es paņēmu rokā visu un teicu: "vai kādas problēmas ar redzi? es palīdzēšu saskaitīt." paši man iedeva tik daudz lai ņem atpaķaļ)

S sviesta afēriste 25.01.2018

Ja man ir daudz sīknauda, tad eju uz Maximu.Tur tie aparāti nekad nečīkst par iemesto monetu daudzumu.Un vienmēr izdot lielāko atlikumu..Ja vajag izdot 20 centus, viņš izdot vienu monētu nevis 4 pa 5 centiem.Bet protams visur nav pieejamas šīs pašapkalpošanās kases.
Bet zinu ka kaut kur bija ES regula, ka var norēķināties ar ne vairāk kā 20 vienības sīknaudas.

Iespējams, ka ja jums pašai būtu jāskaita tā nauda un jāklausās pārējo pircēju neapmierinātajā burkšķēšanā, kamēr tās monētas pārskaitāt, jūs, kā jau pienākas īstenai mājsaimniecei - smaidītu un no sajūsmas ar tukšo pauri dauzītu griestus, taču kasierei jūs tomēr radāt problēmas, jo
1. neesat vienīgā pircēja, aiz jums gaida citi un vainos ne jau jūs, par ubagošanu stacijas tunelī, bet kasieri.
2. lete nav piemērota liela apjoma sīknaudas skaitīšanai.
3. kase pēc tam jāinkasē un tas nozīmē, ka to visu sīknaudas čupu viņai būs vēlreiz jāpārskaita.
Tāpēc es jūs nosaukšu par sprāgušu zivi, bet jūs smaidiet un ja nesmaidīsiet es ielikšu sūdzību, ka Monta ir īgna un kašķīga ragana!

M Monta 26.01.2018

Ja Jums šķiet, ka te burtiski spridzināt ar savu asprātību, tad maldāties, un neviens Jums nav devis tiesības mani apsaukāt, tā kā pievaldi muti, muļķi!

M Monta 26.01.2018

1. Jebkura nauda ir nauda - norēķinu instruments.
2. Man ir pofig, vai lete ir tam piemērota vai nepiemērota, es esmu klients.
3. Naudas skaitīšana ir viņas darbs. Ja darbs nepatīk, meklē citu.

P pirceja2011 26.01.2018

Inkasē tikai papīra naudu, sīceni ne.

Monta ir mazvērtīga, pazemota urva, kurai vieta ir mēslu čupā, nevis veikalā, lai vācas ubagot stacijas tunelī un nerādās veikalā, kurā cilvēki iepērkas un netraucē strādāt kasierēm un apkalpot pircējus, kuri kaut ko arī sajēdz no ētikas.

A Armands Haijfaiv 26.01.2018

Man arī ir bijis, ka es pērku kartupeļus rimčikā, nolieku uz tās letes, nobirst nedaudz zeme tur un pārdevēja ar izbolitām acīm tēlo, ka pasaules gals klāt, lēnām pieceļas, ņem to tīrāmo, to kartupeļu maisiņu ar 2 pirkstiem tur kā piedirstu autiņu, cilvēki ir dažādi, nevajag ņemt to tik ļoti pie sirds. Man tieši smiekli uznāk par tādiem cilvēkiem, kas strādā paši par minimālo algu 12h dienā, bet vēl cenšas parādīt, ka viņi ir pārāki par tevi kaut kādā veidā, daudz jau viņiem to iespēju nav. Nez kāpēc citos veikalos ar to problēmu nav.. un pat pie citiem kasieriem. Vienkārši laid garām šo notikumu un dzīvo tālāk.