www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Labdien! Vēlos visus pabrīdināt cik slikts ir veikals rimi Valdemārs. Vakar nopirku pankūkas ar gaļu tā bija rakstīts uz etiķetes kuras iepako pats rimi. Atveru a tur pankūkas ar sieru un šķiņči kaut gan rakstīts ar gaļu. Vēl vienreiz pirku ogu maizīti ēdu un pēkšņi akmens! Vēl vienreiz gribēju pirkt pankūkas ar biezpienu rimi bet tām 2 dienas vecs termiņš. Vēl rupjas kasieres vienkārši tas veikals ir apnicis. Es nesaprotu cilvēkus kuri bļauj cik labs tas veikals ir. Varbūt kādam ir bijis kas līdzīgs un var pateikt. Paldies!

B

B bagatais 15.01.2018

RIMI LATVIA

veesaa007 15.01.2018

Pankūkas ar "šķiņči". Cik mīļi.

A alex.alex.alex 15.01.2018

Да, 1 раз купил уже взвешенный салат, а мне попытались его пробить как тот, который в салат-баре и стоит 1+ евро за 100 грамм, также слышал как грубо мужик из кулинарии общается со своими подчиненными. Если бы была возможность с работы на обед ходить в другой, то вообще бы не посещал этот.

J Jānis Tribunāls 16.01.2018

Izskatās, ka problēmas ar domāšanu, tapēc arī gadās iepirkties tos draņķus..