www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

13/12/2017 aptuveni plkst. 18:25 stāvu rindā - aiz pārdevēja letes, burtiski blakus pārdevējam sēž apsargs uz krēsla, ieurbies sociālajos tīklos savā telefonā. Pēkšņi pārdevējs (puisis), nodod komandu savam kolēģim, apsargam, aiziet pēc kaut kā, nav būtiski kā, neatceros precīzi, bet kas ir svarīgi, ka pārdevējs bļaujot pa visu veikalu šo apsargu mudināja ar vārdiem- "RUN NIGGER NIGGER RUN" un turpināja bļaustīties tādā pašā garā, izmantojot vārdu "NIGGER", kas nebūt nav vārds kuru publiski izkliegt, it īpaši, kur nu vēl ja esi RIMI pārdevējs.
Šis atgadījums būtiski sabojāja iespaidu par RIMI, kas pieder skandināviem, kuri ļoti neatbalstītu šāda veida rasistiskus izteicienus.
Paldies! Ceru šo puisi aiz letes vairs neredzēt, viņam vieta ir noliktavā!

Normālas darba attiecības starp kolēģiem. Jums var tikai novēlēt turpināt staigāt ar drūmo seju.

W WeakganBTFO 14.12.2017

Tu piederi pie liberāļu homoseksuālisma/pedofīlijas kulta, kuru nevajadzētu ņemt nopietni. Izdzer zāles un dodies pie sava muslima saimnieka.

Dainis 14.12.2017

Tev pašam derētu kādas zāles padzert!

Dainis 14.12.2017

Trauma uz mūžu paliks! Tagad sapņos ''ņigeri'' pakaļ skries.. :D

TasEsLV 14.12.2017

Saki lūdzu vai tika aizskarts tavs emocionālais stāvoklis un tagad būs nepieciešama palīdzība un droša telpa kur tevi neviens neizskars?
Kā augšā minēts - tās ir normālas darba attiecības starp kolēģiem ne tikai Rimi. Ne tas tev bija adresēts, ne ar tevi kāds runāja.