www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Gribētu izteikt lielu nepatiku Rimi veikalā pārdevējiem gaļas nodaļa tur ir tāds sirms vecuks kurā savu vārdu atsakās nosaukt bet tas uzraksts ar vārdu ir paslēpts zem priekšauta. Palūdzu viņam gaļas gabalu 1,5 kilogramu vi s to gaļu nomet uz letes baudāms kā jūs man visi esat apnikusi, vienam kilogramu vienam 2 bet te es saviem 1,5 kg pēc tam kad palūdzu šo gaļu samalt viņš saka teikt kā aparāts nestrādā kāds viņu saplēsis, manai sievai nācās mainīt ēdiena kārti kuru bijām ieplānojuši,atkal staigāt pa rimi un domāt ko jaunu taisīt jo jauktā cūkas galā mums neder,gribētos zināt vai tad tiešām tik grūti nākt pretim,ņemot vērā kā nekāds rindas tur nebija,un ar saviem apvainojumiem kā jūs man visi esat apnikuši viņš vispār mani aizvainoja.

M Maris21 13.12.2017

Gribēju piebilst tās ir Mārupes Rimi

K KKaķis 13.12.2017

Māri, Tu nu gan neesi vīrietis. Konkrēts čīkstulis.Paņem olas rokās! A Tu te puksti ka večuks Tev kaut ko uzdirsa!

Kārtīga sieva zin uzreiz ko darīt, pat bez maltās gaļas.Slikta Tev sieva.

Dainis 13.12.2017

Haha :D

veesaa007 13.12.2017

Maris21- jau lasot tavu sūdzību, tu man apniki.

V VTTsgsh 14.12.2017

"manai sievai nācās mainīt ēdiena kārti kuru bijām ieplānojuši" nu tas ir pilnīgi...Ediena karte?...nu nav ko teikt vispar...Viņa planojusi to karti laikam 3 gadus un nemak neko citu tagad izdomat, vai vienkarši nopirkt fasetu maltu gaļu, neeee Rīga cirks dzivs..:))))

Normāls cilvēks būtu nopircis sievai gaļas mašinu, nevis čīkstējis, ka viņu nodir...sa sirms večuks veikalā. Ubagotājs!