www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Šovakar bijām ar 3 mēnešus veco dēliņu atbraukuši uz Rimi, Biķernieku ielā. Pamanīju, ka nav sīknaudas ratiņiem. Vienā roka autobenķis, ar otru sadabūju sīknaudu un laipni informācijā palūdzu, lai samaina naudiņu, lai varu paņemt ratiņus un ielikt mazo ratiņos, no informācijas man lepnā balsī pārdevēja vārdā ludmila man atcirta: "mēs naudu nemainām, meklējiet citur kur samainīt" nācas, skraidīt ar autobenķi un meklēt, kur samainīt. Saprotu, ka pati vainīga, ka nepamanīju, ka nav naudas ratiem, bet kad ar tādu toni tev atbild, pāriet jeb kāda velme iepirkties jūsu veikalos.

W willer11 19.10.2017

Viens no stulbākajiem komentāriem, ko gadījies redzet. Un ja mamma delinu audzina viena?

Arī pašam ir gadījies saskarties ar līdzīgu situāciju, kad palūdzu atlikumu izdot sīkākā naudā stāvvietas automātam. Atbilde bija tieši tāda paša.