www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Ienākot šorīt plkst. 8.10 veikalā, vēlējos redzēt kaut cik pilnas vitrīnas, nebija izliktas ne svaigās zivis, ne svaigā gaļa. Pārdevēja lēnā garā bija sākusi tikai to darīt. Kāpēc taisīt veikalu vaļā ja nevar salikt visu nepieciešamo ātrāk? Neeju uz veikalu, lai vēl stundu gaidītu kamēr preci izliks. Un vakardienas salāti vēl stāvēja vitrīnās nenovākti, apžuvuši. Tā nu nesanāca neko nopirkt ko pagatavot pusdienās. Turpmāk uz šo Alojas kvartāla Rimi Briāna ielā vairs no rīta neiešu, nav jēga tērēt laiku bezjēdzīgi.

E

Dainis 29.06.2017

Noteikti, ka pēc šādas traumējošas pieredzes nāksies tagad apmeklēt psihiatru.

A AnnaPanna 29.06.2017

Veikals durvis ver 8:00 tāpat arī darbiniekiem darba laiks sākas 8:00. Kā pieaugušam cilvēkam vajadzētu jau saprast tādas normālas lietas.

M Māris Dravnieks 11.07.2017

Esmu sava laikā strādājis rimi un varu godigi pateikt ka vitrinai 8:00 ir jābūt kārtībā!

Pacco_al 30.06.2017

Jūs laikam iedomājaties, ka darbinieki nāk 5:00 un tad no rīta jau svaigi griezti salāti jūs gaida? Nē tā diemžēl RIMI nenotiek. Var būt ir vērst apmeklēt Sky vai MC2 var būt tur...