www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Gribu iesniegt sūdzību ka rimi veikalos prasa personas dokumentos pērkot alkoholu ari personām kuram ir daudz pāri 25, pārdevējās vispār neko neprot izvērtēt. Pārdevējas acīmredzot nav izgājušas apmācības.
Nav pieņemami ka līdzi ir jānēsā personu apliecinoši dokumenti.
Citreiz pat 18gadigiem dokumentus neprasa, bet tiem kam 40 prasa. Nav vienota politika.

05.12.2022

E

Good Intentions 05.12.2022

Alkoholiskos dzērienus aizliegts pārdot personām, par kuru vecumu tirgotājam ir pamatotas šaubas un kuras pēc pieprasījuma neuzrāda personu apliecinošu dokumentu personas vecuma apstiprināšanai. Priekš kam riskēt, ja nav pārliecības.

Good Intentions 05.12.2022

Es atkal nesaprotu cilvēkus, kuri nenēsā dokumentus un kad pēkšņi likumīgi pieprasa uzrādīt, tad raksta sūdzības, kā mazi bērni.

beetlejuice 06.12.2022

Kā pārdevējs var zināt, ka tev ir “daudz pāri 25”, ja neuzrādi dokumentu?

Uztver kā lielāko komplimentu un nēsā līdzi ID karti, nav jau tik smaga un liela.

Un pārdevēji tiešām neiziet apmācības, kur pēc sejas māca precīzi noteikt vecumu.

beetlejuice 06.12.2022

Lol