www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Briesmīgs serviss! Nerunājot jau par to, ka veikalā nav pieejami vismaz vieni rati, kuros var iesēdināt bērnu, bet ir parasti plastmasas rati, kuros man bērnu bija jāsēdina, tur kur ir jāliek produkti-respektīvi produktus var ielikt pa minimumu. Tad tur ir pieejamas pašapkalpošanās kases. Visos citos veikalos, kur tādas ir - arī tajā skaitā rimi, sēž cilvēks blakus un vēro kas notiek pie pašapkalpošanās kasēm, bet Olaines rimi nez kāpēc tā nav. Pie parastajām kasēm Rindas, bet, kad man kādu vajadzēja pie pašapkalpošanās kases, nebija neviena. Viena pārdevēja vienaldzīgi pagāja garām, otrs vīrietis, kas bija pie parastās kases, turpināja apkalpot pārējos cilvēkus. Kad nostāvēju jau kādas 5 min, un pajautāju vai pie manis kāds pienāks - man atbildēja: nu es taču visu redzu. Es pienākšu, kad varēšu, neredziet, ka man ir Rinda?
Esmu vienkārši šokā. Viņš taču redz kā man bērns tajos ratos sēž, īd un ceļas kājās. Ja pats nevari pienākt, tad pasauc kādu kolēģi. Es visu saprotu, arī pārdevēji ir cilvēki, es arī esmu bijusi pārdevēja, bet to elementāro lietu, taču varētu izdarīt. Stāsts ir par to - kāpēc nav neviena pie šīm kasēm, lai atvieglotu savu darbu un klientu laiku. Tas ļoti traucē. Un šī necieņas pilnā atbilde arī ir galīgi garām. Būtu kaut palūdzis mazliet vēl uzgaidīt, nevis teiktu, ka visu redz. Nu ja redzi, tad kautko dari lietas labā!?

11.11.2022

G Gii 11.11.2022

Kā man apnikušas šitās mammītes, kam, ja ir sīkais, tad visiem uzreiz ap viņām jādanco. Rimi darbiniece tev nelika dzemdēt īdošu bērnu un ar to vilkties uz veikalu. Ja ir rinda, tad ir rinda.

O Olaines iedzīvotāja 11.11.2022

Rinda ir pie parastās kases, bet pie pašapkalpošanās kasēm ir jābūt vēl vienam cilvēkam- pārdevējam, taču manot jūsu intelekta līmeni nav vērts ko vēl skaidrot.

C Cilvēks16 11.11.2022

Atkarībā kāda formāta rimi.. Ja ir Mini rimi, tad tur gan ir tikai kasieris, kurš apkalpo pircējus, gan arī seko līdzi pašapkalpošanās kasēm..

V Valts Skurjats 11.11.2022

Kāpēc bērns vispār jābāž iepirkumu ratos? Kāju nav? Paiet nespēj? Iepirkumu rati primāri ir domāti, lai tur ieliktu produktus un preces, nevis bērnus. Šitādas "ja že maķ" reāli krīt uz nerviem.

O Olaines iedzīvotāja 11.11.2022

Bērns ir mazs. Kādas kājas, kāds paiet... Arī ar jūsu negatīvo skatījumu ir viss acīmredzams. Krīt uz nerviem, tad nelasiet,nekomentējiet, ejiet garām,netērējiet savu laiku un "nervus"

C Cilvēks16 11.11.2022

Pēc tam, pārējie šajos ratos liek produktus... Tāpat nesaprotu, kāpēc ir arī suņi jāliek ratos.. Vnk, ja man būtu mazs bērns, vai suns man prātā nenāktu to likt iepirkumu ratos.

P PatiesiibasMeka 11.11.2022

Olainē iespējams pasūtīt pirkumus uz mājām. Varbūt ir vērts šo apdomāt, nevis čakarēt bērnus, pārdevējus un sabiedrību.

C Cilvēks16 11.11.2022

Un vēl, man liekas, ka kasierim ir jāatļauj pabeigt apkalpot pircējs, un jāpabeidz pirkums, tad tas var pievērsties pašapkalpošanās kasēs.. Jā, kasieris visu redz, jo tām pie kases ir papildus monitors, kurš ir priekš pašapkalpošanās kasēm.