www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Sveicināti rimi piekritēji, man bija patīkams aplauziens, situācija ir tāda, ka vakar, ap 21: 30, pēc emocionāli smagas un fiziski grūtas darba svētdienas, atbraucu ar auto uz Tc aleja, lai sapirktos ko garšīgu nākamajai darba nedēļai (alkoholu nelietoju) .
Ņemot vērā manu lielo nogurumu uz vakara pusi es diemžēl biju atstājis savu daudzreiz lietojamo masku virsjakā kura palika mājās, ko es secināju tikai tad kad biju atbraucis.
Domādams par izcilu veikala sniegumu klientu apkalpošanā, iegāju iekšā veikalā uzreiz pie apsardzes pa lūdzot vai viņiem būtu kāda vienreiz lietojamā maska, jo es savu aizmirsu mājās.
- kas mēs kaut kāds labdarības nams esam? Ņirdzot atbildēja viens lisais apsargs.
-labi, vai es varu pie jums iegādāties vienu masku?
-mēs pa vienai nepārdodam, ātrāk rīkojaties, jo policija var "tādu" sodu uzlikt, ka jums nav maskas veikalā.

Man kā regulāram rimi drīve klientam nācās tīties vien uz Vienības gatves maximu, kur darbinieki ir reāli pretimnākošāki ar visām savām jumtu problēmām un iedeva man to masku.

Nāc uz rimi, nāc uz rimi, nāc nāc!

(es tik un tā lietošu jūsu rimi Drive Utt, bet manās acīs jūs esat zaudējuši uzticību)

10.05.2021

D Dreaming 10.05.2021

Piekrītu par tām maskām, jo ir bieži redzēts ja cilvēkam nav, tad apsargs izsniedz, lai cilvēks tikai nedotos prom, bet gan iepirktos.

S smukulis 10.05.2021

Būtu tikai pareizi, ja cilvēkiem, vajadzības gadījumā, pie ieejas tiktu izsniegtas
bezmaksas vienreizlietojamās maskas.
Man arī ir gadījies braukt lielu gabalu un aizmirst paņemt masku, kam negadās.