www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Mana sūdzība ir par rimi, kas atrodas Sarkandaugava, tilta ielā. Pirmkārt par darbiniecēm kas tur strādā pie siltās vitrīnas, ko viņas tur vispār dara? Vai uz poda sēž? Vai sauļojas kautkur uz veikala jumta? Zvanu vairākas reizes neviens nenāk klāt, vienkārši ignorē, it kā kāds arī darbinieks redz mani, bet izliekas ka neredz, stulbi nu. Kas man darīt nav ko ka stāvēt un gaidīt? Un vēl par silto ēdienu, vispār mēms var palikt. Pilnīgas briesmas, ēdiens ir sakaltis jau no paša rīta, ta jau nav pirmo reizi ka gandrīz vai bez zoba palieku nokožoties tajā karbonāžu sakaltējumā un galvenais ka viss pa pilnu cenu, a man ir vēl viena piebilde, tad kad sušiem rīsus varat, izvārat lūdzu līdz galam lai tie būtu mīksti, man ir apnicis grauzt tos rīsus. Paldies.

29.03.2021

N