www.sudzibas.lv RIMI Slikts produkts

Rimi - Slikts produkts

Vēlējos izteikt sūdzību par piena kvalitāti RIMI piedāvātajam kompānijas "Baltais" pienam. Esmu jau nopircis 2 2 litru iepakojumus (vienam termiņš ir līdz 05.02 un 14.02.) un abiem ir jocīga smarža (otrajam smird pēc vistu olām), kas nekad nav bijusi šim produktam, jocīga garša un mazi kunkuļi jau veidojušies. Neticu, ka termiņš ir tik ilgs. Nevainoju abas kompānijas par tīšu šādu rīcību, jo citas reizes produkti ir bijuši ļoti labi, bet, iespējams, ir notikusi kāda nekvalitatīva uzturēšana, tāpēc produkts ir ieskābis vai bojāts. Būtu forši, ja kaut kas tiktu darīts :)

30.01.2021

D

Pīle. 31.01.2021

Gadās. Ar "Baltais" skābo krējumu pāris gadus atpakaļ atceros, ka tas nezināmu iemeslu pēc tika tikko atvērts un bija konsistencē, kā atkausēts biezpiens, samaisīts ar ūdeni un sablenderēts. Pēc tam viss bija ok :) gan jau pamanīs

н НеКариньш 31.01.2021

"Baltais"? Viņiem kefirs ir arī riebigs. Drošivien pielik klāt dzeramsodu NaHCO3...