www.sudzibas.lv RIMI Slikts darbinieks

Rimi - Slikts darbinieks

Sveiki, biju pagajuso nedēļ ar viru iegājuši rimi uz grecinieku ielas, un man loti nepatika vecakas pardevejas d. Gravas attieksme pret pircejiem. Rupji runā, lamājas ar necenzetiem vārdiem neskatoties uz klientiem, aizvaino kolēģus un tos pasus klientus. Neuzskatu ka tadiem rupjiem darbiniekiem un kolegiem butu turpmak jastrada tados veikalos, lai iet uz tirgu tenkāt un lamaties a necenzetiem vardiem.

P pirceja2011 18.09.2017

Tas vel ir nieks. Aizbrauc uz Ogri Maximu XX . Aizej iepirkties uz pašapkalpošanās kasēm, tur strādā kasiere ar blondiem matiem. Tu no viņas tādu dzirdēsi. Iepirkos es tur sestdien un cena galīgi nesakrita un tā blondā man pateica, ka es esmu vainīga pie tā. Kā viņa man pateica, ka man ir jāuzmin to, ka cenas var būt atšķirīgas. Viņa ir ļoti nelaipna un rupja. Kad es viņai aizrādīju, tad viņa man atbildēja, lai nemācu viņai strādāt un dzīvot. LIELS viņai FUJ.