www.sudzibas.lv RIMI Slikta prece

Rimi - Slikta prece

Kārtējo reizi pārsteidz darbinieku slinkums pārbaudīt dārzeņu un augļu kvalitāti, kāpēc man jāpērk par manis pelnīto naudu slikti dārzeņi, kamēr pa to laiku veikalā neredzu ka kāds viņus pārbaudītu, ne vienmēr paņēmu čeku. Nopirku Ķinas kāpostu kas pilnībā ir needams. Paldies mini Rimi.

19.01.2020

Ka

Ot Otis 19.01.2020

Interesanti. Tu paņem kāpostu, kurš tajā brīdī varbūt vizuāli izskatās ok, bet mājās secini, ka tomēr sācis kaut kur bojāties. Te ne vienmēr var vainu velt virsū rimi, jo viss atkarīgs no uzglabāšanas. Precīzāk, nav teikt, ka līdz rimi tas kāposts nonācis pareizos uzglabāšanas standartos. Šajā gadījumā, pēc taviem uzskatiem jādoma, ka veikalā būtu jāstrādā arī kādam dārzkopim, kurš pēc vizuālā varētu pateikt kāds tas dārzenis būs iekšpusē? Beigās salasot kopā visas šīs sūdzības par pārtikas veikaliem var secināt, ka parastam pircējam nav ne mazākās nojausmas pēc kādiem principiem pieņem darbā veikali darbiniekus. Un nē.. Tie nav dārzkopji vai profesionāli desu gatavotāji, jo tādiem ar pieredzi pietiks, lai labi pelnītu ārpus tā veikala.

Tu Turkey901 19.01.2020

Kādā veidā darbiniekiem, pārvarot savu slinkumu, būtu jāpārbauda dārzeņu kvalitāti?

Ka Karamele19 19.01.2020

Tas kas preci izliek zālē tam arī tas jādara ne man.

Me Mego izmeklētājs 19.01.2020

Jūs nekad ,nevienu preci pirms pirkšanas nepārbaudat?ja tā man ir ko jums piedāvāt...

Ka Karamele19 19.01.2020

Es pati nepirku man brālis pirka ka viņš to var zināt. Kāpēc es nevaru izteikt savas domas, a kritizēt mākat.

Da Dace Koltova 19.01.2020

Cik zinu darbiniekiem nav atlauts kapostus griezt uz pusem un parbaudit .Preces tiek piegadatas jau sada kvalitate diemzel dazreiz gadas ka darbinieks var nepamanit ja bojajums ir darzena vidu .

BondsBonds 19.01.2020

Varēja ieurbties. Pēc tam ar optisko vadiņu veikt operāciju. Un tā katru kāpostu. :d

Jake Robert 20.01.2020

Karamele varētu pirms kāposta ielikšanas groziņā mazliet pati uzmest skatienu, novērtēt kāposta kvalitāti,l utt., un nevainot nabaga pārdevējas. Vegāni apēdu visu dzīvnieku barību