www.sudzibas.lv RIMI Slikta ēdiena kvalitāte

Rimi - Slikta ēdiena kvalitāte

10. Decembrī ap 20:00 iegāju "RIMI" veikalā, kas atrodas tirdzniecības centrā "Spice". Nopirku pie siltajiem ēdieniem Gruboto ar tītara gaļu. Ēdiens bija trekns un ne pārāk garšīgs. Iepriekš biju t/c "Damme" pircis, ēdiena kvalitāte bija krietni labāka. Vakarā apēdu ēdienu un nākamajā rītā norāvu šķidro. Tagad darbā sanāk ik pēc 20 min uz tualeti skriet lai bikses nepie*iršu. Paldies "Rimi".

D

Dainis 11.12.2017

:D

G Garāmgājējs LV 11.12.2017

> Vakarā apēdu ēdienu un nākamajā rītā norāvu šķidro. Tagad darbā sanāk ik pēc 20 min uz tualeti skriet lai bikses nepie*iršu.

Man arī tā bija, bet iemesls bija http://www.delfi.lv/vina/veseliba/majas-aptiecina/rota-viruss-berniem-un-pieaugusajiem.d?id=45813765 es arī domājis, ka ir vainīgs nekvalitatīvs ēdiens. Bija ļoti grūti, es pat es zaudējis samaņu tualetē savā mājā. Bet no rīta bija jau vesels.

V VTTsgsh 11.12.2017

Pampers, te ir darbs!

R RihardsR 17.12.2018

Norāvu škidro jau 2. reizi ēdot šo brīnišķīgo Gruboto ar tītara gaļu (*ujoto).
Paldies SRIMI!

Profesionāls mazohists!