www.sudzibas.lv RIMI Slikta attieksme un vienaldzība

Rimi - Slikta attieksme un vienaldzība

19.06.2023 datumā es biju rimī veikalā uz Vienības gatves, pašā vakarā ap plkst 21.20 apskatījos bērzu sulas, un ieraudzīju, ka ir viena nocenota bērzu sulas pudele no 1.79 uz 1.35 ar samazināto Cenas zīmi, un es paskatījos datumu, sulas termiņš beidzās jau 17.06 datumā, sulas bija stāvējusi ar 3 dienu beigušos termiņu, no 17. 06 - 20.06.

Labi, ka paskatījos termiņu, būtu nopirkusi vecu sulu. Rimi attieksme nepārsteidz!

26.06.2023

C Cilvēks16 27.06.2023

Laikam,jā gribētu redzēt, kā Jums izdosies noskenēt atlaižu preci,ja to nemaz kase neņem pretī,ja ir beidzies derīguma termiņš..Nu vienīgi ka noskenējat kodu bez atlaides,bet tur jau pircēja atbildība ka tā noskenē. Nu ja pie kasieres iepērkaties,tad kasierei kase nepieņems tādu preci..Nu vēl variants,esat aicināts pastrādāt mēnesi Rimi. Gribētu redzēt,ka visas akcijas cenas un preces, būtu laicīgi nonemtas. Šī varbūt bija viena no tūkstoš precēm,kam darbiniece nebija pamanijisi termiņa beigas. Vai tad darbinieks nav cilvēks,vins taču arī var kļūdīties, kādu preci nepaspet pamanīt un nonemt.

Velvetpopstar 27.06.2023

Varējat vismaz darbiniekam kādam pateikt. Fan jau nejauši palaida garām. Preču ir daudz un darba arī daudz.

Velvetpopstar 28.06.2023

Problēmu pamanīja 19.06,bet sūdzību izlēma publicēt 26.06.