www.sudzibas.lv RIMI Maldinoša reklāma

RIMI siers "Kamamber" - Maldinoša reklāma

Tā ir melošana, lietoju tieši šo vārdu par RIMI akciju, ka pērc divus "Kamamber" sierus trešo saņem par brīvu, jo nevar nopirkt, preces nav veikalā. Šajā karstajā laikā aizbraucu speciāli šīs akcijas dēļ no sākuma uz vienu veikalu, pēc tam uz otru, kuros man paziņoja ka preces nav. Dusmās izdomāju, ka vairāk neizmantošu RIMI veikalus iepirkšanai. Ja reklamējat, tad sagādājiet arī preci, jo varat ne tikai pazaudēt klientu, kā arī tikt saukti pie atbildības tiesā. Esmu ļoti dusmīga.

L Liene 08.06.2011

Ja prece nav veikalā, značit izpirkta! Akcija ir tik ilgi, kamēr prece ir veikalā..

J Jānis 08.06.2011

Vienmēr tracināja tādi cilvēki...nu nav un nav ko darīt, atvedīs vel!!!Tā ir ļoti laba akcija un nav brīnums ka cilvēki visu ir izpirkuši.

M moov 08.06.2011

Cik tad ir akcijas cena un cik parastā?Vai tā nav kapeikdrāšana, dēļ pardesmit santōmiem celt brēku?

M mja 08.06.2011

normaalaa zemee, tada situacija ar likumu ir noteikts, ka japiedava lidzvertiga prece ar tadiem pasiem nosacijumiem. ja akcija reklameta un pircejs speciali sai akcjai terejis savu laiku un lidzeklus, tad veikalos nedrikst but sitacijas, ka akcijas preces nav.
Tadiem bananvalsts iedzivtajiem ka Liene, Janis un Qqq tas nekad nebus skaidrs. Tadel LV ari ir tada bedre, jo taja palikusi individi, kuri pielauj, ka viniem taisa uz galvas.
Nakosreiz, Marina, iesaku uzrakstit isniegumus veikalu administracijai un palugt uz iesniegumu kopijam, lai atbildigas personas uzliek savus parakstinus. Iesniegumos noradi, ka velies sanemt kompensaciju par patereto laiku un citiem resursu zudumim, kas raduies krapnieciskas akcijas rezultata.

G Galīgsstulbums 08.06.2011

ammm...labriit! neviens nav vainiigs, ka tu nespēj piecelties agrāk un aizčāpot uz veikalu laiciigi...

R Roberts 23.07.2011

Tu esi daune, piecel savu pakaļu agrāk lai nopirktu savu jobano sieru, Nu uzpriekšu sūdzi, Tevi pasūtīs nahuj tā pat kā es Tevi pasūtu!

T ToMarina 23.07.2011

Varbūt tā bija Kamasutra?