Rimi - Serviss

Rimi sācis attīstīt tualešu biznesu.Senāk ,tualetes bīja par brīvu, tagad 0.20 centu, ja to nav ,vari nobučot atejas rokturi,jo pieņem tikai 20 centu nominālus.Naudas kase citu nominālu nepieņem.Kauns par tādu servisu, cik zinu šādi pakalpojumi ir ierēķināti preces cenā ,tātad ,varbūt uz ateju biznesu, bosi sagrabinās kādus simt tūkstošus papildus.

R

Dainis 16.08.2017

Sūdzība par ko vispār?

Par to, ka "rokis" nobučoja atejas rokturi un pietaisīja bikses, jo nebija 20 centu monētas.

L Linda Lie 16.08.2017

Nopietni? Njā, tas gan ir "intelekts"!

A Arnis Locans 09.07.2018

nevaag jau zulti laist rakstot pretenzijas un sudzibas jo dargie musu dlienti publisko toleti rimi veikalos iszanto saviem nekitriem merkiem un atstaj pec sevis tadu nekartiby ka sezot kase kas ir blakus toletei tam kasierim javem jo smako nezeligi ko jus tur darat cienijamie pirceji nezinu ,jo veikala strada cilveki un ir jabut savam pieklajugas normam un cienai ari pret veikala darbiniekiem jo veikalos strada cilveki nevis ieprogrameti roboti jo viezi pasi pirceji pie izveidojusas situacijas ir vainigi!