www.sudzibas.lv RIMI Sapelējis siers "Violife"

Rimi - Sapelējis siers "Violife"

Tikko, 08/05/2020 plkst. 21: 15, atgriezos no Spices Rimi veikala un, pārliekot produktus ledusskapī, ievēroju, ka vegānisks siers "violife" ir sapelējis. Pirmkārt, rimi bija ārkārtīgi daudz cilvēku, kuriem bija pilnīgi vienalga uz drošības noteikumiem (2m attālumu) , tādēļ es centos būt pēc iespējas ātrāka ar saviem pirkumiem. Otrkārt, manis nopirktais vegānu siers "violife", kaut arī ar derīguma termiņu līdz 14/12/2020, ir sapelējis, ko steigā nepamanīju, jo pievērsu uzmanību tikai derīguma termiņam. Jau tā ir dikti skumji, ka vegānisku ēdienu izvēle ir arkārtīgi ierobežota un gandrīz nekad nav atlaides, tad kvalitāte galīgi pievīla.

08.05.2020

_

M Mego izmeklētājs 09.05.2020

Šo sieru jau ēst nevar tagad tur pelējuma dzivibas formas vairs nav vegānisks,teoretiski jau vegans nevar ēst neko jo ja to radijis cilvēks varbūt vinš mocijās to radot ,atliek tikai zāle .atcerējos vecu anekdoti : kad cep gaļu man saskrien siekalas mutē ,bet kad pļauj mauriņu vegānam arī saskrien siekalas mutē?

Nav jums lopiņiem miera, pa veikalu jāvazājas. Tagad taču viss zaļo - ganies uz nebēdu! Un nevajadzēs blēt internetā par sapelējušiem sieriem un mājlopu diskrimināciju.

A Agnese Šakola 12.05.2020

Labdien! Paldies par veltīto laiku, lai informētu mūs par šo situāciju. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Esam nodevuši ziņu kolēģiem veikalā, nekavējoties pārbaudīsim produkta kvalitāti.
Ļoti gaidīsim ziņu no Jums Rimi klientu servisā, lai varam Jums kompensēt radušās neērtības: [slēpt]@rimibaltic.com, 80000180