www.sudzibas.lv RIMI saindējos ar tunča salātiem

Rimi - saindējos ar tunča salātiem

Sveiki!
Vakar nopirku kārtainos tunča salātus, kad atvēru mājās pēc skata likās gan tādi saguruši, tomēr uzticējos dārgajam veikalam, ka RiMI taču vecus produktus par pilnu cenu netirgos. tā kopš 4 no rīta draudzējosar podu, temperaturu, sapēm vēderā. Tālāk kā 10 m no toletes kustēties nevaru.
Neiesaku pirkt kulināriju Rimi, vai 10 x pārbaudīt, derīguma termińu u.c.

A AK79 30.05.2013

Jaa, karsts laiks, zibens aizkaveeshanaas vai cits iemesls tiks atrasts vienmeer. Maajaas shaadiem gadiijumiem veelams tureet aktiivo ogli. Man liidziigi, tikai krietni smagaakaa formaa, bija ar kuupinaatu galju, ko iegaadaajos piemaajas veikalinjaa. Naaca aaraa pa abiem galiem un veeders ruuca un burbuljoja. Kad sazinaajos ar Paartikas Dienesta cilveekiem, atbilde bija, - paarbaudi jau mees varam uztaisiit, tachu to nav veerts pat dariit, jo veikals tragjiskaakajaa gadiijumaa nomainiis nosaukumu un turpinaas darbiibu. Jums iesakam izveeleeties citu veikalu un riskeet atkal.